Na dálnici D1 u Velkého Beranova se stala hromadná nehoda!

14.1.2017, 14:08 // Rubrika: Krimi
Ilustrační foto: Pixabay

Článek aktualizován v 15.35 hod.:

Dnes, v sobotu 14. ledna, přijali policisté před polednem oznámení o dopravní nehodě na km 127 dálnice D1 ve směru na Brno. Na místo vyjely ihned všechny složky integrovaného záchranného systému, které u nehody v současné době zasahují.

Podle současných informací je mezi automobily, které měly na nehodě účast, autobus, nákladní vozidlo, dvě dodávky a šest osobních vozidel. Dálnice je v současné době ve směru na Brno neprůjezdná, intenzivně se pracuje na vyproštění vozidel, odklizení následků a zprůjezdnění dálnice.

Aktualizace
V současné době je místo průjezdné jedním jízdním pruhem, lze ale v tuto chvíli předpokládat, že bude nutné ještě provoz na dálnici při vyprošťování havarovaných vozidel na nezbytně nutnou dobu uzavřít. Při dopravní nehodě se zranila jedna osoba. V současné době policisté dálničního oddělení střet vozidel šetří jako tři dopravní nehody. Provádějí na místě ohledání, zadokumentování a šetření. Příčinu dopravních nehod šetří. V tuto chvíli se intenzivně pracuje na odstranění havarovaných vozidel. Je nutné, aby byli řidiči obezřetní, trpěliví a plně se věnovali řízení. Důležité je, aby dodržovali pravidla silničního provozu, dodržovali bezpečnou vzdálenost mezi vozidly a řídili se pokyny policistů.

Aktualizace
Při dopravních nehodách byli podle současných informací zraněni celkem tři lidé.

Autor: por. Bc. Jana Kroutilová, tisková mluvčí PČR
Ilustrační foto: Pixabay

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla