Novoroční ohňostroj na náměstí sledovalo několik stovek lidí

2.1.2017, 02:04 // Rubrika: Zprávy
Novoroční ohňostroj ve Velkém Meziříčí
Foto: Matěj Měrtl

Několik stovek lidí si 1. ledna nenechalo ujít první novoroční ohňostroj Velkého Meziříčí.

Novoroční program začal již v 16 hodin v kinosále. Jupiter club spolu s městem připravili pro nejmenší promítání Krakonošských pohádek. V 17 hodin začal program před Jupiter clubem, kde zazpíval pěvecký sbor Gymnázia pod vedením Markéty Rosové Prudíkové. Slova se také ujal Milan Dufek, ředitel Jupiter clubu a místostarosta Josef Komínek, který pronesl novoročního projevu, ve které zhodnotil rok 2016 a jeho významné události, jako např. návštěvu prezidenta České republiky Miloše Zemana, ocenění rozhledny na Fajtově kopci jako rozhledna roku či výročí založení dobrovolných hasičů rodákem Titem Krškou. „Končit se má optimisticky, proto Vám přeji, aby Vám váš klid, zdravý, přátelství, lásku a štěstí nikdy žádný politik nezkazil,“ řekl na závěr Josef Komínek.

Po společném přípitku Josefa Komínka, Pavla Stupky a Milana Dufka na Nový rok 2017, začal již všemi očekávaný novoroční ohňostroj. Více jak desetiminutová pyrotechnická show obohacená hudebním doprovodem shledala jak u malých dětí tak u dospělých velký ohlas. Město Velké Meziříčí na tento ohňostroj vyčlenila z rozpočtu 50 000 Kč.

Pokud jste novoroční ohňostroj nestihli, nebo pokud se Vám natolik líbil, Zaostřeno VM Vám přináší jeho celý záznam. V následujícím videu níže také naleznete novoroční projev místostarosty Josefa Komínka.

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla