Volejbalová parta ŠUFANI opět završila rok Předsilvestrovským turnajem

1.1.2017, 21:11 // Rubrika: Sport
Foto: Matěj Měrtl

Čas nezastavíš! Rok se s rokem sešel a 7. ročník Předsilvestrovského losovaného turnaje, který se nese ve znamení „FOR FUN“ a pořadatel není nikdo jiný než ŠUFANI je již za námi.

Turnaj se uskutečnil 30. 12. 2016 opět v tělocvičně 3. ZŠ Školní ve Velkém Meziříčí. Vzhledem k velkému zájmu o loňský turnaj byla navýšena kapacita na 60 hráčů. I přesto že v nynějších dnech řádí chřipky, se sešel téměř plný počet účastníků. Letošní ročník se oproti loňsku kvalitně výrazně zvedl. Mezi účastníky se objevily i hráči(ky) z 1. ligy a převážná většina hrající nižší soutěže. Největší zastoupení měli hráči z Velkého Meziříčí, Brna a okolí a opět nechyběly dramatické momenty, zábavné chvilky a především super atmosféra, která završila celoroční volejbalové působení. Po vyhlášení vítězů následovala opět ohnivá show a závěrečná party v Happy Squash klubu kde mají Šufani základnu.

Autor: Jiří Chevalier, Šufani
Foto: Matěj Měrtl
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla