Proběhl jubilejní Vánoční turnaj v malé kopané

29.12.2016, 12:12 // Rubrika: Sport
Ilustrační foto: Malá kopaná VM

Jubilejní dvacátý ročník Vánoční turnaje v malé kopané se uskutečnil v hale „Za Světlou“. Turnaje se zúčastnilo tradičně 16 družstev. Letošní ročník měl opět velmi dobrou úroveň, kromě místních týmů dorazila družstva z Brna, Jihlavy, Nového Města či Moravských Budějovic a na hřišti se představilo i několik ligových fotbalistů a futsalistů.

Z dopoledních skupin dokráčel do semifinálových bojů tým La Bucaňeros, který přehrál o branku Flamengo. V druhém čtvrtfinále si poradil tým Hej Borec s týmem Moravské Jízdy.

Z odpoledních skupin postoupil do semifinále tým Spirit team, který porazil velmi dobře hrající tým La Bucaňeros „B“. V posledním čtvrtfinalistou se stal Zlatan team, který o branku zdolal San Marco.

V dramatických semifinálových bojích si účast ve finále vybojovalo družstvo La Bucaňeros výhrou 2:1 nad družstvem Spirit team. Druhé semifinále přineslo opravdu velmi napínavou bitvu. Nakonec se radoval Zlatan team, který vyhrál 1:0 nad družstvem Hej Borec, když vsítili vítěznou branku minutu před koncem.

V penaltovém rozstřelu, o třetí místo, jasně dominovali hráči Hej Borec, kteří přestříleli 3:0 Spirit  team.

Finále opanoval již potřetí za sebou Zlatan team, který se na vítězství pořádně nadřel a  La Bucaňeros zdolal  2:0.

Individuální ocenění získal Jiří Polanský z družstva La Bucaňeros, který vsítil během turnaje šest branek a stal se tak králem střelců turnaje.

27744-vysledky

Autor: Ladislav Šidlo
Ilustrační foto: Malá kopaná VM
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla