Halový mítink v bratislavské hale Elán

20.12.2016, 22:28 // Rubrika: Sport
ZaostřenoVM.com

V neděli 18. prosince se konal ve sportovní bratislavské hale Elán tradiční předvánoční mítink „Mládežnická atletika“. Startovali chlapci a děvčata v žákovských, dorosteneckých a juniorských kategoriích.

Z velkomeziříčských atletů se pod trenérským vedením Ladislava Urbana představilo v úvodních závodech nadcházející halové sezony 5 atletů.

Nejvíce se nám dařilo ve skoku do dálky v kategorii starších žáků. Mike Aminu Abu vyhrál v nejlepším osobním výkonu 593 cm, Jakub Kovalčík obsadil 2. místo (563 cm).

Nejvýraznější zlepšení osobního výkonu zaznamenal Ivo Březka na 60 m překážek – jeho výkon byl o 1,04 s lepší stávajícího času.