FAJTFEST Vánoční večírek netradičně v kavárně

12.12.2016, 17:12 // Rubrika: Kultura
Foto: FajtFest crew

V sobotu proběhl první soukromý Vánoční FAJTFEST večírek v prostorách kavárny Pink Panther a došlo i na live koncerty.

Plno lidí mi říkalo, že jsou zvědavý, jak se tam ty kapely vejdou a jak to bude akusticky zní. O to jsem si více užil ten nechápavý výraz, když jsem vysvětloval, že se bude hrát normálně, žádné brnkaní na akustiku. Muselo se udělat pár úprav, jak v prostorách kavárny, tak samozřejmě živá produkce do 22 hod. Kolem 18 hod. se to začalo scházet a nakonec jsme přivítali kolem 70 pozvaných hostů a show mohla začít! Roli support dostala nová nadějné formace z Mezu Voices of HERETICS a i když oslabení o jednoho kytaristu , tak svůj 30minutový set nandali se vším všudy a vyslechli si zaslouženě ovoce zaplněného Panthera. Kolem 21 hod. se do toho opřeli hlavní star večera Mr. Dynaboom a peklo začalo! Tito týpci z Lontu jdou neskutečně nahoru a jejich lidský přístup, žádné zbytečně vysoká ega, neustále úsměv na tváři, patří už do naši FF Family. Při songách jako Sen nebo Děti ulice došlo i na pogo. Tento večer provázela neskutečná přátelská a pohodová atmosféra a bylo cítit, ze jsou všichni šťastní a mezi svými, jak crew, pozvání fans i kapely. Největší dík patří majitelce kavárny Pink Panther Zuzaně Kuchařové, protože do toho měla odvahu jít, má srdce na právem místě a v mnoha věcech nám pomáhá.

Teď Všem doporučuji už jen zatím do Panthera na skvělou kávu, protože to místo kde byl před pár dny tak skvělý koncert asi nepoznáte!

Díky i super barmankám Zuzance Bínové a Lence Dvořákově. Ondra Izag Duben za půjčenou světel atd, Karel Cejnek za pomoc s přípravou i úklidem celé akce, Kamil Kamčatka Bery, že to tam neskutečné rozprášil. Matěj Indy Soviš za fotky, nakonec i na kultovní lyži došlo. Bylo nám cti strávit předvánoční čas s těmi nejlepšími lidmi.

Autor: FajtFest crew
Foto: FajtFest crew

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla