Některé restaurace či hospody se v celé ČR ve čtvrtek zapojí do protestu proti EET

29.11.2016, 16:38 // Rubrika: Zprávy
Foto: Pixabay
Ilustrační foto: Pixabay

Již tento čtvrtek, 1. prosince začne podnikatelům stravovacích a ubytovacích služeb platit povinnost používat EET, tedy elektronickou evidenci tržeb.

Kvůli této povinnosti se některé restaurace, hospody či i jiní živnostníci v celé České republice připojí do stávky proti EET.

Zapojí se do této stávky i některé restaurace ve Velkém Meziříčí? Například restaurace Passage, mít zavřeno nebude. „Přijde mi to nefér vůči hostům, kteří mají již rezervaci předem, proto zavírat nebudeme,“ říká provozní této restaurace exklusivně pro Zaostřeno VM. Restaurace bude mít pouze vylepenou informaci, že jsou proti EET.

Doplnění článku – 30. 11. 2016
Jack´s American Pub, která se nachází na náměstí, se do stávky 1. prosince zapojí. Na dveřích má vylepené toto oznámení. „Tímto krokem chceme dát najevo nesouhlas se zaváděním EET. Chceme upozornit na sprosté chování jednoho zmetka (Agenta Bureše), pro kterého je každý živnostník zloděj! My podnikáme – nekrademe! Děkujeme všem našim zákazníkům za pochopení a za podporu. V pátek 2. prosince se Vás opět těšíme.“

Autor: Matěj Měrtl
Ilustrační foto: Pixabay

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla