Flamengo 2.0 mistrem DRFG Poháru MKVM pro rok 2016!

26.11.2016, 10:50 // Rubrika: Sport

Attaco vs. Flamengo 2.0  1:2 (1:0)

Domácí dlouho vedli, ale na konec zápasu zavřeli hosty ve vápně a Dominik Hibš zaúřadoval.

18′ Ochrana Miroslav

56′ Hibš Dominik
57′ Hibš Dominik

Tento pátek se na hřišti s umělým povrchem uskutečnilo očekávané finále DRFG Ligového poháru MKVM. Účast v tomto finálovém střetnutí si vybojovalo favorizované Attaco, proti černému koni soutěže týmu Flamenga 2.0.

Utkání mělo opatrný rozjezd. Oba týmy se tzv. oťukávaly s mírnými náznaky šancí na obou stranách. Do první vážnější příležitosti se dostal tým Attaca v 17. minutě. Zakončení Hynka Ráčka skončilo na břevně branky hostí. Vzápětí konečně rozvlnil síť nejlepší střelec základní části Miroslav Ochrana přízemní střelou po hezké akci po levé straně, které nezabránil ani skluz Jardy Kubce a poslal Attaco do vedení 1:0. Tento stav, díky dobře organizované obraně Attaca vydržel až do konce poločasu.

Druhý poločas začal brankovou příležitostí Flamenga 2.0, ale míč opět pouze orazítkoval horní tyčku. V průběhu druhého poločasu si oba týmy vytvářely šance, ale vše končilo na dobře připravených gólmanech obou týmů, nebo mimo branku.

Závěr zápasu patřil Flamengu 2.0. V 53′ ještě míč skončil opět na brankové konstrukci. O pár okamžiků později přišly dvě velké chvíle Dominika Hibše. V 56′ tečoval střelu Adama Vlka – 1:1. O minutu později hlavičkoval do odkryté brány po rohu a otáčí skóre ve prospěch Flamenga 2.0 – 1:2.

V tomto zápase vyhrál šťastnější tým Flamenga 2.0. Attaco stejně jako vloni nezvládlo závěrečný finálový zápas a musí se spokojit s druhým místem. Flamengo 2.0 se může těšit na mistrovství republiky.

Po skončení zápasu se uskutečnilo vyhlášení jednotlivých týmů DRFG Ligového poháru MKVM a předání individuálních cen po základní části:

Nejlepší střelec: Míra Ochrana (Attaco)
Nejlepší hráč: Hynek Ráček (Attaco)
Nejlepší brankář: Zdeněk Simandl (La Bucañeros)

Autor: Pavel Wasserbauer, MKVM