Policie pátrá po pohřešovaném mladém muži

25.11.2016, 17:59 // Rubrika: Krimi
Ilustrační foto: Pixabay

Kriminalisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešovaném muži.

Osmnáctiletý muž má trvalé bydliště v Moravských Budějovicích, odkud odešel a do současné doby není kontaktní. Příbuzní se s žádostí o pomoc obrátili na policii a policisté po pohřešovaném mladíkovi začali okamžitě pátrat.

Pohřešovaný muž je vysoký přibližně 190 centimetrů, hubené postavy. Má světlejší kratší vlasy, které nosí česané dopředu, a hnědé oči. Nosí černé výrazné dioptrické brýle s oranžovými markanty. Na sobě měl muž naposledy oblečenou bundu tmavé barvy, modré rifle a na nohou obuté botasky s výrazně zelenými tkaničkami.

Mladý muž by se mohl pohybovat v osobním vozidle VW Polo, registrační značky  4J4 2102. Automobil je tmavě modré až černé barvy, je na něm značně viditelná rozdílná barva přední kapoty, která má světlejší modrou barvu.

Oznámení o pohřešování muže přijali policisté ve středu 23. listopadu v odpoledních hodinách. Zjistili všechny důležité dostupné informace a ihned začali po mladíkovi pátrat. Informace o pohřešování s popisem muže byla předána všem policejním hlídkám. Policisté pohřešovaného hledali v lokalitě místa jeho bydliště a širokého okolí, prověřili zdravotnická zařízení, další příbuzné, kamarády i známé mladého muže a pátrali po něm i na dalších místech, u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohl nacházet. Do současné doby se pohřešovaného muže nalézt nepodařilo, policisté v pátrání pokračují.

Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaný mladý muž v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158.

Autor: por. Bc. Jana Kroutilová, tisková mluvčí
Ilustrační foto: Pixabay

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla