MKVM: Semifinále je za námi, kdo postoupil do finále?

21.11.2016, 18:35 // Rubrika: Sport
Foto: MKVM

Ve čtvrtek 17. listopadu byly odehrány semifinálové zápasy DRFG ligového poháru MKVM. Viditelnost byla v určitých chvílích jen několik metrů, ale kapitáni se po poradě s rozhodčími rozhodli zápasy odehrát.

La Bucañeros vs. Flamengo 2.0 1:4 (0:1)

Domácí byli tradičními favority, leč po inkasované brance hned ve 3. minutě nedokázali Flamengu přijít na kloub. Hosté zodpovědnou obranou udolali slavnějšího soupeře již v poločase. Poslední dvě branky padly až v powerplay Bukanýrů. Flamengo 2.0 se tedy stalo velkým překvapením ve finále. Uspěje i tam?

Branky domácí:
46′ Liška Lukáš

Branky hosté:
3′ Pololáník Lukáš
42′ Láznička Josef
59′ Bradáč Vojtěch
60′ Hibš Dominik

Botafogo vs. Attaco 1:3 (0:2)

Druhý semifinálový duel neměl favorita, ale o to napínavější souboj se dal čekat. V prvním poločase branka nepadla, ale v tom druhém Hynek Ráček s Lukášem Vokurkou dovedli Attaco do finále. Botafogo tedy zůstalo opět těsně před branami posledního duelu se svým tradičním rivalem. Povede se Attacu letos ve finále úspěch největší a postoupí na Mistrovství republiky? O termínu finále Vás budeme co nevidět informovat.

Branky domácí:
60′ Hladík Michal

Branky hosté:
34′ Ráček Hynek
38′ Vokurka Lukáš
56′ Vokurka Lukáš

Autor: Honza Bílek, MKVM
Foto: MKVM
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla