Mladší žáci „A“ a „B“ odehráli poslední podzimní turnaj Ligy Vysočiny

19.11.2016, 20:27 // Rubrika: Sport

V neděli 13. listopadu se odehrál v naší hale poslední turnaj Ligy Vysočiny mladších žáků skupiny Východ. Kromě našich A a B týmů jsme přivítali družstva Nového Veselí A, Dolní Cerekve a Chrudimi.

A družstvo odehrálo nejtěžší utkání proti prvnímu celku soutěže Novému Veselí A. Do utkání jsme vstoupili bohužel velice špatně a rychle prohrávali o čtyři branky. Po time-autu a důrazné domluvě se hra přeci jen vyrovnala a do poločasu jsme stáhli na rozdíl dvou branek. Ve druhé půli však i přes poměrně dobrou obranu přišel naprosto naivní výkon. V útoku jsme kupili chybu za chybou a velmi dobře hrající soupeř nás nekompromisně trestal z rychlých protiútoků. Přísnější měřítko snesl snad jen dobře hrající Martin Chalupa. V ostatních zápasech již kluci vyhráli, ale všechna utkání provázelo velmi mnoho technických chyb.

B družstvo vyhrálo pouze jediné utkání proti Chrudimi, kde hráči předvedli uvolněný výkon, hra je bavila a podle toho vypadal i konečný výsledek. Ve všech ostatních zápasech hrála většina hráčů pod své možnosti, chyby v útoku, nepřipravená a nepřesná střelba byla voda na mlýn soupeřům.

Turnaj se nám tentokrát herně příliš nepovedl, přísnější měřítko snese pouze obrana.

Důležité je, že oba týmy skončily v tabulce skupiny Východ do třetího místa a zajistili si do jarní části soutěže postup mezi nejlepších šest celků Vysočiny, kam postupují nejlepší tři celky z každé skupiny. Tam budou mít možnost odehrát těžší zápasy a více tak rozvíjet svoje dovednosti.

Hráče převážně A týmu čeká ještě do konce roku kvalitně obsazený turnaj v Zubří a pomoc starším žákům v Lize Vysočiny a v kvalifikaci na Žákovskou Ligu, kterou pořádáme u nás v hale v sobotu 26. listopadu.

Výsledky:

VelMez A – VelMez B 20:3 (9:2)
VelMez A – Chrudim 15:8 (6:5)
VelMez A – Nové Veselí A 8:13 (5:7)
VelMez A – Dolní Cerekev 14:2 (4:1)
VelMez B – Nové Veselí A 7:16 (1:7)
VelMez B – Dolní Cerekev 10:12 (4:5)
VelMez B – Chrudim 15:5 (8:2)

Hráli:

VelMez A – Deraha Lukáš, Navrátil Radek (19),  Chalupa Martin (11), Strýček Jakub (10), Mach Jakub (5), Dobrovolný Lukáš (4), Russ Jakub (4), Rosa Tomáš (3), Čížek Filip, Požár Jaroslav, Požár Marek.

VelMez B – Deraha Lukáš, Čížek Filip (12), Požár Marek (11), Kotouček Pavel (5), Požár Jaroslav (3), Kocourek Radim (2), Dřímal David (1), Konvalinka Martin (1), Švihálek Filip, Trifanov Matěj.

Trenéři: David Stoklasa, Pavol Živčic a Radek Buchta.

Celkové pořadí LV mladších žáků skupina východ: 

  1. Nové Veselí A  38 bodů
  2. Velké Meziříčí A 32 bodů 
  3. Velké Meziříčí B 18 bodů 
  4. Dolní Cerekev 11 bodů
  5. Chrudim 11 bodů
  6. Pardubice 9 bodů
Autor: David Stoklasa
Ilustrační foto: TJ Sokol Velké Meziříčí
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla