13.11.2016, 16:22 // Rubrika: Sport

Sobota 12. listopadu
1. liga starší dorostenky
HK Hodonín – Sokol Velké Meziříčí 37:20 (16:10)

Poslední podzimní kolo nevyznělo pro náš mladý celek nijak příznivě. V „osekané“ sestavě jsme dokázali domácímu celku vzdorovat pouze první čtvrthodinu hry. I když našim hráčkám nelze upřít snahu a bojovnost, ve většině herních situací a nápaditosti jsme výrazněji za domácími zaostávali. Od úvodních minut jsme se snažili o kolektivní výkon, což se nám vcelku dařilo a hodonínskou branku ostřelovali především ze střední vzdálenosti. Několik nepřesností a individuálních chyb soupeř po brejkových situacích využil a gólově odskočil. Škoda, že do poločasu jsme v útočné fázi působili především na krajních spojkách hodně bezradně a pod tlakem často chybovali. Naopak je nutno vyzdvihnou spolupráci v obraně při soupeřově postupném útoku. Po změně stran jsme nastoupili s odhodláním domácímu týmu být zdatným soupeřem. Tato taktika se však již během prvních minut úplně rozsypala díky individuálním zkratům a zejména neschopnosti jednoduše řešit brejkové situace (31. minuta 17:11,39. minuta 23:11). To soupeřkám nedělalo pražádný problém, a tak i přes oddechový čas a změny v sestavě jsme upadali do herní krize. Když nám nevyšly přesilovkové hry ani v oslabení snaha o hru bez brankáře, bylo jen otázkou chuti a střelecké potence domácích, jakým rozdílem souboj skončí.

Teď je před námi takřka tříměsíční herní pauza, kterou bychom chtěli vyplnit fyzickou a herní přípravou na jarní odvetné souboje, které začínají druhý únorový víkend.

7-m hody 2/1:3/1, vyloučení 3:1.

Sled branek: 0:1,2:1,4:2,5:4,10:4,12:8,15:9,17:11,23:11,26:13,30:14,31:18,33:18,34:20.

Hrály: Blažková Veronika, Šiplová Petra – Rymešová Andrea(6/1), Pacalová Lenka(6), Cahová Kristýna(5), Patočková Hana(1), Pospíšilová Markéta(1), Matoušková Zuzana(1), Bendová Michaela. Špinarová Veronika.

Trenér ing. Vincenc Záviška, vedoucí družstva Hana Patočková.