Jak to vypadá po 4. kole malé kopané?

7.11.2016, 19:58 // Rubrika: Sport
Jak to vypadá po 4. kole malé kopané? - ZaostřenoVM.com

La Bucañeros vs. Kašpaři VM 7:0 (2:0)

Utkání Bukanýrů s Kašpary se nedá nazvat jinak než klasikou. Na jedné straně zkušení fotbalisté velkého fotbalu. Na straně druhé parta kamarádů, co nikdy fotbal na vyšší než okresní úrovni nehrála. Pro tyto souboje je typická urputná obrana hostí, která se nedá nazvat jinak než Prešovským betonem.

Výsledek je všeříkající, ale nebýt kvalit gólmana Netolického a neschopnosti pořádně vystřelit u kašparských útočníků mohl být zápas skončit například 15:5.

Adam Pospíšil (La Bucañeros): Ze začátku zápasu se potvrdilo, že nám hra Kašparů jako obvykle nesedí. Úporné bránění v bloku na vápně, to se těžko překonává. Na první dva góly jsme se nadřeli, druhý poločas se už hrálo nahoru dolů, jen s tím rozdílem, že góly padaly jen na jedné straně.

Eda Smejkal (La Bucañeros): Zápas jsme sice vyhráli velkým rozdílem, ale určitě neodpovídá průběhu hry, Kašpaři měli plno slibných situací, které svojí zbrklostí špatně vyřešili. Na nás se projevuje herní pohoda, která se odrážela i v tomto zápase a dařilo se nám úspěšně zakončovat útočné akce. Vyzdvihl bych výkon golmana Kašparů Michala Netolického, který se obětavě vrhal do střel a akcí Bukanýrů. Jinak vývoj tabulky dobré, máte to ještě ve svých rukách postoupit na úkor Atacca. K vývoji tabulky bych řekl, že dle mého názoru první čtyřka bude vyrovnaná a titul může vyhrát kdokoliv, Flamengo posiluje, to bude štika soutěže.

Standa Mencler (Kašpaři VM): Věděli jsme, že nás čeká nejlepší tým soupeře a pohled na naší soupisku na zápas nebyl zrovna pozitivní. Jelikož mám letos slabší docházku tak jsem to vzal trošku na sebe a z pozice kapitána zkoušel udržet co nejlepší výsledek. Vzadu nám to většinu zápasu docela šlapalo, ale vepředu jsme byli opět bezzubí. Pro postup přes Attaco do play off udělají Kašpary maximum!

Attaco vs. Botafogo 3:2 (3:1)

Šlágr kola mezi mladými týmy vyzněl pro domácí v atraktivním duelu. Vítězství je pro Attaco velmi důležitou metou směrem k Play off o které se utkají v přímém souboji v zápase s Kašpary. Hráčem zápasu, i celého kola se pomyslně stává Mirek Ochrana, který zaznamenal hattrick během prvního poločasu a byl pro Attaco klíčovým hráčem. Oba týmy mohou hrát v posledním kole základní části na remízu, která by je poslala do nadstavbové části.

Lukáš Chalupa: V zápase jsme se dostali do rychlého vedení díky dorážce Hlávky. Místo toho, abychom přidali další góly, jsme Attaco pustili do hry a nechali si dát 3 góly, z nichž 2 byly úplně zbytečné. Opět se nám vymstilo naše chaotické bránění. Attaco zaslouženě vyhrálo první poločas 3:1. Do druhého poločasu jsme nastoupili s velkým odhodláním a bylo to znát. Celou druhou půli jsme Attaco tlačili, bohužel Attaco bránilo mnohem lépe než náš tým a podařilo se nám pouze snížit na 3:2, i když šanci na vyrovnání bylo dost.

V tomto zápase se opět ukázala naše největší slabina, a to je naše bránění. Pokud bychom měli na něčem zapracovat, tak je to právě toto. Štve mě to o to víc, že vinou jednoduchých chyb jsme prohráli, protože dnes jsme na 3 body měli.

Jirka Novotný: Dnešní zápas jsme dávali mančaft těžko dohromady, pár kluků nestíhalo ze školy, Lukáš Vokurka byl zraněný, tak si stoupl aspoň do brány a až na zaváhání u prvního gólů, kdy na nás Botafogo vlítlo a my pořádně nevěděli co dřív, tam předvedl skvělý výkon. Měl tam několik akrobatických zákroku a odchytal co mohl. Později se k nám připojili i Honza Hladík do brány a Víťa Procházka do hry a mohli jsme začít hrát i trochu útočněji. Po delší době se nám taky vrátil střelec Míra Ochrana, který stvrdil svůj návrat do MKVM hattrickem. Dost nám pomohlo i to, že si udělal čas i Hynek Ráček a otočili jsme to až na 3:1. Potom ale začalo Botafogo tvořit hru, dostávali se do koncovky a my jsme měli vzadu docela honičku Skrz naší nepozornost jsme pak nechali volného útočníka mezi sebou a ten snížil na 3:2, pak už se nám to skóre ale podařilo udržet do konce a mohli jsme slavit 3 body. Jsem rád, že si to v Play off určitě rozdají ti nejlepší, určitě se je na co těšit.

Flamengo 2.0 vs. Pobřeží Kocoviny 7:5 (3:2)

Střelecké hody se konaly na půdě nového Flamenga, které hraje čím dál lépe a bude v Play off nebezpečím pro každého soupeře. Pohled na první dvě místa tabulky střelců vyznívá ve prospěch domácích: Jarda Kubec 7 a Dominik Hibš 5 gólů. Nejlepší střelec Pobřeží Kocoviny je Standa Krejčí se třemi trefami. Hosté po tomto zápase ztratili možnost bojovat o Play off a poslední kolo pro ně bude jen čestnou formalitou. Flamengo 2.0 se vítězstvím posunulo na překvapivé druhé místo a Play off má jisté.

Jarda Kubec: Osobně si myslím, že byl k vidění atraktivní zápas. Padlo hodně gólů, hra se přelévala ze strany na stranu. K naší hře: hrajeme to zbytečně „až do kuchyně“, ale i tak jsme měli stoprocentních šancí tak na tři zápasy. Soupeř měl hodně prostoru na brejky, které pro nás naštěstí nezvládli dotáhnout do koncovky. Když to v 50. minutě bylo 5:5 museli jsme zabrat. To se povedlo a dvěma góly jsme si vystříleli vítězství. Musíme zapracovat na obraně a zbrklém útočení, soupeře jsme nechali jít do několika brejků a lepší tým by nás jistě potrestal.

Tabulka je po dnešku velmi zajímavá a doufám, že Play off přiláká i diváky. Letos je MKVM velmi vyrovnaná a v Play off již může vyhrát každý. Čekají náš ještě velmi zajímavé tři týdny.

Autor: Honza Bílek, MKVM
Foto: Vojtěch Bradáč
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla