Házenkáři ze svč DÓZA na dalším turnaji Ligy Vysočiny minižáků

5.11.2016, 13:48 // Rubrika: Sport
Házenkáři ze svč DÓZA na dalším turnaji Ligy Vysočiny minižáků - ZaostřenoVM.com

V neděli 30. 10. 2016 jsme vyrazili s nejmenšími házenkáři na další turnaj Ligy Vysočiny do města perníků, do Pardubic. Na tomto turnaji se skóre nepočítalo, což jsme velice rádi přijali. Zvláště u přípravky by to tak mohlo být pořád – velké rozdíly ve výsledku jsou v této věkové kategorii demotivující pro oba týmy. Turnaje se účastnilo v obou kategoriích celkem 21 týmu. Každé družstvo odehrálo čtyři utkání.

Minižáci:

VM šedí – kluci se postupně střetli s týmy Nového Veselí, Žďárem nad Sázavou, Havlíčkovým Brodem A a nakonec s domácími Pardubicemi chlapci. Kdyby se počítalo skóre, tak bychom všechny zápasy vyhráli, ale předvedená hra nebyla úplně ideální. Někteří hráči měli velice povedený turnaj, na některé asi dolehl zimní spánek. Nicméně musíme si vzít z turnaje ta pozitiva a negativa na tréninku odstranit.

Sestava: Jakub Uchytil, Vojtěch Bradáč – Robin Koudela, Adam Jaša, Lubomír Izdný, Tobiáš Kieč

VM červení – kluci z červeného družstva se utkali se Žďárem nad Sázavou, Novým Veselím, Havlíčkovým Brodem A a Havlíčkovým Brodem B. Toto družstvo bylo až na nějaké vyjímky složeno spíše z nováčků. Klukům nejde upřít bojovnost a chuť hrát, ale v některých věcech musíme ještě přidat. Turnaj se velice povedl Marku Uchytilovi, který patřil k nejlepším brankařům na turnaji.

Sestava: Marek Uchytil – Jakub Přibyl, Michal Kučera, Tobiáš Mareš, Jiří Peterka, Alan Marek, Martin Borkovec

Přípravka:

VM zelení – kluci z přípravky hráli s Pardubicemi chlapci, Novým Veselím, Pardubicemi děvčaty a Havlíčkovým Brodem chlapci. Pánové vyhráli všechny mače. Byl to pro nás po delší době turnaj se srovnatelnými soupeři a kluci „makali“ soustředěně a zodpovědně téměř celou hrací dobu. Chválíme!

Sestava: Ondřej Trifanov – Lukáš Trifanov, Tomáš Jelínek, Michal Badalík, Adam Krejčí, Vítek Smejkal, Jakub Chalupa, Bohdan Přibyl

Trenéři: Petr Kaštan, Vlaďka Horáková

Autor: Vlaďka Horáková, TJ Sokol Velké Meziříčí
Foto: TJ Sokol Velké Meziříčí
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla