Mladší žáci druzí na turnaji Ligy Vysočiny

3.11.2016, 20:48 // Rubrika: Sport
Mladší žáci druzí na turnaji Ligy Vysočiny - ZaostřenoVM.com

V sobotu 29. října odehrál A tým mladších žáků předposlední letošní turnaj Ligy Vysočiny. Hrálo se v Chrudimi a kromě domácích jsme se střetli ještě s celky Pardubic, Dolní Cerekve a A družstva Nového Veselí.

Hned v prvním utkání jsme narazili na vedoucí celek východní skupiny LV, Nové Veselí A. Po vyrovnaném prvním poločase jsme ve druhé půli zcela propadli. V útoku jsme často zakončovali z nepřipravených pozic, ztráceli míče, za což nás soupeř nemilosrdně trestal z rychlého útoku. Jelikož vázla i spolupráce s pivotem a brankáři také neměli svůj den, soupeř zaslouženě zvítězil. V dalších utkáních se již hra zlepšila a zvítězili jsme bez větších problémů když jsme mohli pravidelně točit celou sestavu.

Celkově se nám na turnaji nedařilo v obraně a v rychlém útoku. Na to se pokusíme zaměřit na tréninku a vylepšit před posledním turnajem Ligy Vysočiny, který odehrajeme domácí palubovce 13. listopadu.

Výsledky:

VelMez A – Nové Veselí A 9:14 (3:4)
VelMez A – Dolní Cerekev 17:11 (7:5)
VelMez A – Pardubice 17:7 (5:3)
VelMez A – Chrudim 18:12 (7:4)

Hráli: Deraha Lukáš, Kučera Tomáš, Chalupa Martin (15), Navrátil Radek (11), Dobrovolný Lukáš (8), Strýček Jakub (7), Russ Jakub (7), Požár Marek (6), Mach Jakub (4), Čížek Filip (2), Požár Jaroslav (1), Čermák Jiří .

Průběžné pořadí družstev Ligy Vysočiny mladších žáků:

Skupina Východ

 1. Nové Veselí A
 2. Velké Meziříčí A
 3. Velké Meziříčí B
 4. Chrudim
 5. Pardubice
 6. Dolní Cerekev

Skupina Západ

 1. Havlíčkův Brod A
 2. Ledeč nad Sázavou
 3. Velké Meziříčí C
 4. Nové Veselí B
 5. Havlíčkův Brod B
 6. Žďár nad Sázavou

Trenéři: David Stoklasa, Radek Buchta a Pavol Živčic.

Autor: David Stoklasa, TJ Sokol Velké Meziříčí
Ilustrační foto: TJ Sokol Velké Meziříčí
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla