Na zámku se konala poslední vernisáž muzejní sezóny

3.11.2016, 20:32 // Rubrika: Zprávy
Na zámku se konala poslední vernisáž muzejní sezóny - ZaostřenoVM.com

Středeční podvečer přilákal návštěvníky vernisáže výstavy „Kožené svítání“. Na ní se prezentovala rynárecká výtvarnice Blanka Mudrová.

Ředitelka muzea Mgr. Irena Tronečková ve svém úvodním slovu poděkovala návštěvníkům za účast nejen při této akci, ale též za jejich muzejní přízeň v tomto roce. Poté představila autorčinu osobitou tvorbu. Blanka Mudrová na zámku vystavuje jak kožené obrazy, tak řemeslné výrobky z kůže – psaníčka, kabelky či aktovky. Sama uvádí, že „celý život mě provází touha něco tvořit, něco hezkého vymýšlet pro radost svému okolí a sama sobě. Kreativní tvoření se mi stalo životní vášní a osudem, práce s kůží je mým koníčkem a celoživotním osudem a zaměstnáním.“.

Prodejní výstava je také doplněna olejomalbami s přírodními motivy. Lze ji navštívit od pondělí do pátku, a to až do 16. prosince, v čase od 9 do 12 a od 13 do 16 hodin. Jednotné vstupné 10 Kč na osobu.

Autor: Muzeum Velké Meziříčí
Foto: Muzeum Velké Meziříčí

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla