Starší žáci ovládli dva turnaje Ligy Vysočiny

31.10.2016, 11:52 // Rubrika: Sport
ZaostřenoVM.com

Bez ztráty bodu ovládli naši starší žáci dva turnaje Ligy Vysočiny. Nejdříve si se všemi soupeři poradili, minulý týden, na turnaji v Pardubicích. Kdy všechny utkání kontrolovali od začátku. Základem byla dobrá obrana se stále lepšícím se Tomášem Krčálem v brance.

O tomto víkendu se podařilo opět turnaj LV vyhrát, tentokrát v Chrudimi. Na tomto turnaji jsme svedli vyrovnané souboje s Novým Veselím „B“, kdy jsme museli dotahovat jednobrankové manko z první půle. A dramatický souboj, který vyzněl o branku pro naše barvy, jsme svedli s Dolní Cerekví. Nutno podotknout, že toto utkání se nám příliš nevydařilo a dobře hrající soupeř nás značně potrápil.

Kluci podávají kolektivní výkon. Daří se zapracovávat do týmu i mladší žáky. Stále musíme ale pracovat na individuálních činnostech jednotlivců a celkové souhře družstva.

Tým starších žáků by měl být připravený na kvalifikační turnaj o žákovskou ligu, který se hraje již o víkendu 26. – 27. listopadu a opět bychom se chtěli pokusit proniknout do celorepublikové soutěže. Do té doby ještě sehrajeme poslední podzimní turnaj LV v Dolní Cerekvi, který bude poslední prověrkou před kvalifikačním turnajem.

Výsledky

Turnaj Pardubice
VM – Jiskra Havlíčkův Brod  21:8
VM – TJ Dolní Cerekev  18:11
VM – TJ Sokol Chrudim  21:5
VM – 1. HC Pardubice  22:9

Turnaj Chrudim
VM – Nové Veselí „B“  19:11
VM – TJ Dolní Cerekev  15:14
VM – 1. HC Pardubice  20:10
VM – TJ Sokol Chrudim  19:7

Sestava: Tomáš Krčál, Roman Juhoš, Filip Mička, Alex Kuřátko, Tomáš Kučera, Alex Cerkal, Štěpán Fiala, Vojtěch Svoboda, Štěpán Klapal, Jakub Borkovec, Jakub Strýček, Radek Navrátil, trenér Petr Kavka.

Průběžné pořadí Ligy Vysočiny starších žáků: 1. TJ Sokol Nové Veselí „A“, 2. TJ Sokol Velké Meziříčí, 3. TJ Sokol Nové Veselí „B“, 4. Jiskra Havlíčkův Brod, 5. 1.HC Pardubice, 6. TJ Dolní Cerekev, 7. TJ Sokol Chrudim

Autor: Ladislav Šidlo, házená VM
Ilustrační foto
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla