V sobotu se sjedou motorkáři na náměstí aby zavřely silnice

27.10.2016, 18:53 // Rubrika: Bude se dít
V sobotu se sjedou motorkáři na náměstí aby zavřely silnice - ZaostřenoVM.com
Foto: Matěj Měrtl

Poslední sobotu v říjnu, 29. října, se sjedou motorkáři z okolí, aby společně uzavřeli silnice a ukončili motosezónu 2016.

„Přijeďte na poslední vyjížďku Vysočinou na Vašich nablýskaných mazlíčcích,“ zvou místní motorkáři Mad Joker Moravia. Sraz na náměstí je ve 13 hodin. Od 13.55 začně seřazení u České spořitelny a přesně ve 14 hodin se vyjede na vyjížďku. Letos bude ale vyjížďka kvůli uzavírkám kratší. „Vyjedeme směrem na Křižanov, dále projedeme Ořechovem a Osovou Bítýškou kde odbočíme směrem na Křeptovský dvůr a Rudu, dále projedeme Jabloňovem a vyjížďku zakončíme na čerpací stanici Slovnaft ve Velkém Meziříčí,“ vysvětlují trasu pořadatelé.

Jelikož bude v tento den zcela uzavřená předělávaná okružní křižovatka Hornoměstská – Třebíčská, motorkáři kteří budou přijíždět od Jihlavy, budou muset využít dálnici D1, po které okružní křižovatku objedou.

ZaostřenoVM.com - mediální partner akce

Autor: Matěj Měrtl
Ilustrační foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla