Vyšlo 2. číslo Turistických novin podzim 2016/jaro 2017

26.10.2016, 17:56 // Rubrika: Zprávy
Vyšlo 2. číslo Turistických novin podzim 2016/jaro 2017 - ZaostřenoVM.com

Od 25. října 2016 je k dispozici v elektronické verzi a od 1. listopadu i tiskem 2. číslo Turistických noviny Koruny Vysočiny. „Zimní“ vydání navazuje na úspěšné 1. číslo, které bylo zaměřeno na letní sezónu, a i tentokrát soustředěně prezentuje nabídku 7 regionů Bítešska, Bystřicka, Nedvědicka, Novoměstska, Tišnovska, Velkomeziříčska a Žďárska formou informací a tipů k návštěvě destinace a zážitků během podzimu, zimy a jara.

2. číslo Turistických novin Koruny Vysočiny v novinovém formátu se na 16 stranách opět věnuje vedle samostatných prezentací jednotlivých regionů a jejich unikátní turistické nabídky především tématům souvisejícím s obdobími roku – podzimní akce, zimní sporty a jarní výlety. Zvláštní strany dostaly největší svátky tohoto období – Advent, Vánoce a Velikonoce, a to zejména formou prezentace kulturních nebo turistických tipů. Nechybí přehled dalších kulturních příležitostí, a také tipy na trávení volného času, když zrovna počasí nepřeje.

Na druhé z vnitřních dvojstran je umístěna přehledová zimní mapa celé destinace s adresářem ski areálů, běžeckých tras, zimních stadionů a dalších příležitostí k zimním sportům. Na úvodní straně naleznete upoutávky na průřezové aktuality v regionech jako je novoměstské MS v biatlonu, podzimní výlovy rybníků, Vánoční výstava nebo tip na jarní výlet za bledulemi. Na poslední straně se pak nalézá přehledný kalendář nejvýznamnějších akcí v destinaci řazený tentokrát chronologicky po měsících. A v neposlední řadě dostali svůj prostor i partneři z podnikatelské sféry k prezentaci své nabídky služeb a zážitků.

Turistické noviny v tištěné podobě jsou distribuovány zdarma prostřednictvím sítě informačních center, recepcí ubytovacích zařízení a u dalších partnerů v celém regionu destinace i v jejím blízkém okolí ve směru do kraje Jihomoravského i Pardubického, a dále do metropolitních měst. V elektronické podobě budou zveřejněny ke stažení ve formátu pdf na portálech partnerských měst a regionů.

Druhé číslo Turistických novin turistické oblasti Koruna Vysočiny předchází přípravě na spuštění komplexního turistického portálu, který svůj provoz zahájí na počátku roku 2017. Vedle novin je nyní k dispozici i přehledná letní turistická mapa s nejaktuálnějším mapovým obsahem na trhu.

Autor: Mgr. Vladimír Vecheta, Koruna Vysočiny, z.s.
Foto: Koruna Vysočiny, z.s. a Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla