V Jihlavě se konal krajský přebor v přespolním běhu

25.10.2016, 19:44 // Rubrika: Sport
ZaostřenoVM.com

V sobotu 22. října se v Jihlavě konal krajský přebor v přespolním běhu, který byl zároveň závěrečným závodem Běžeckého poháru mládeže.

Závodu se zúčastnilo 103 běžců. Hned několika závodníkům z Velkého Meziříčí se podařilo doběhnout na prvních místech.

Mezi přípravkami mladšími Sebastián Zmrhal, ml. žák Petr Vokoun a v závodě st. žákyň, ale věkem ještě ml., žákyně Věra Podrábská a Jan Trutna za dorostence. Na druhém místě v kategorii přípravek starších doběhla Nikola Bednářová a Dominik Manďák. Na třetím místě potom doběhl za starší žáky Jan Kubíček.