První 3 body přivezl Velmez od SK Líšeň

23.10.2016, 11:07 // Rubrika: Sport
První 3 body přivezl Velmez od SK Líšeň - ZaostřenoVM.com

SK Líšeň – FC Velké Meziříčí 0:2 (0:0)

Dnešní utkání se hrálo na velmi nerovném a podmočeném hřišti za velmi slušného podzimního počasí. Náš tým opět přijel podpořit slušný počet našich fandů, kteří byli v hledišti pořádně slyšet, za což jim náš tým moc děkuje.

Ve druhé minutě ztratil ve středu hřiště míč Smejkal a po rychlém brejku Fáll střílel nad Krubovu branku. V 5. minutě po rohu domácích stehlík hlavička opět nad naši branku. V 6. minutě opět Kruba vychytal z úhlu střílejícího Stehlíka. V 9. minutě se opět zaskvěl dobrým vyběhnutím Kruba. V 11. minutě předvedl krásný zákrok Rychetský po střele Demetera, který vypálil z 25 metrů do šibenice jeho branky. Ve 12 zahrával Demeter RK a hlavička Simra byla zablokována. V 16. minutě předvedl svůj typický křídelní náběh Doleš a na jeho přesný centr do vápna si naběhl Mezlík, ale jistý gól zblokoval domácí obránce. V 18. minutě vyslal pěknou střelu Kriegsmann, ale těsně minula branku Líšně. V 25. minutě centr Mezlíka na Simra, ten ho sklepl Dolejšovi, ale střela opět těsně vedle branky domácích. V 36. minutě rychlí brejk domácích zastavil Krejčí.

Tak jak už je tradicí, druhý poločas začal z naší strany pasivně. Prvních 15. minut druhé půle jsme hráli otřesně. Kazili jsme rozehru a vůbec neudrželi míč. Naštěstí domácí si nevytvořili žádný větší tlak a hlavně šance. V 74. minutě po faulu na Simra se kopal VPK, ale střelu Dolejše Rychetský vychytal. V 80. minutě zahrával VPK z 25 m Demeter a míč ve vápně šikovně hlavičkoval Kriegsmann a bylo 0-1. V 82. si na Demeteruv centr naběhl Simr, ale jeho hlavičku chytl domácí brankář. V 85. minutě Simr sice dal gól, ale hlavní sudí Páral ho pro údajný faul neuznal. V 86. minutě Páral nařídil přísnou penaltu po obraném zákroku Simra ve velkém vápně. Tam se vyznamenal náš brankář Kruba, který vystihl směr střeli a krásným zákrokem míč chytil. V 89. minutě konečně proměnil rychlý brejk Demeter 0-2.

Nejlepší hráči utkání: Krška – Kruba, Demeter

Vyjádření trenéra Smejkala: Dneska domácí zabetonovali svoje vápno. Na Dolejše postavili osobní obranu. To nám činilo velké problémy. Kluci místo toho aby se pokusili o jednoduše nakopnuté míče za obranu neustále kombinovali před tímto obraným blokem. V závěru utkání nás podržel chycenou penaltou Kruba. Dnešní utkání nebylo vůbec z naší strany pohledné, ale za první 3 body z venkovního utkání jsme hrozně rád.

Hlavní rozhodčí: Páral Roman
AR1-2: Gloser, Kozubík
Delegát: Ing. Holík Miloš
Góly: Kriegsmann, Demeter
ŽK: 32. Hanuš – 34. Smejkal
Diváci: 185
Sestava domácí: Rychetský – Bednář, Čampa, Široký, Krška – Zezula, Matoušek, Fall (75. Frimmel), Hanuš – Daněk, Stehlík na lavičce Boglarsky, Voda, Minařík – trenér Mazura
Sestava hosté: Kruba – Kriegsman, Šimáček, Krejčí – Dolejš (90. Hlávka), Berka, Smejkal, Šuta, Demeter (90. Čermák) – Simr, Mezlík (84. Půža) – na lavičce trenér Smejkal, vedoucí mužstva Ing. Mynář

Více fotografií z tohoto utkání naleznete zde.

Autor: Libor Smejkal, FC Velké Meziříčí