Proběhlo druhé kolo poháru DRFG v malé kopané

22.10.2016, 12:26 // Rubrika: Sport
Proběhlo druhé kolo poháru DRFG v malé kopané - ZaostřenoVM.com

La Bucañeros vs. Attaco 2:0 (1:0)

Pár slov z tábora Attaca, díky Novasovi:
Zápas byl plný golových příležitostí na obou stranách. V první půlce jsme měli štěstí a po akci bukanýrů se míč zastavil na naší brankové čáře,
o chvilku později už jsme ale tolik štěstí neměli a dostali jsme gól (už nevím jak). Potom jsme se pokoušeli hrát co nejvíce útočnou hru, ale neměli jsme přesnost v přihrávce ani v koncovce, takže jsme se snažili marně. V druhé půlce nám opět chybělo štěstí, navíc tam vytáhl pár fakt super zákroků jejich brankář, a zase se dá říct, že jsme měli párkrát štěstí při jejich nezakončených šancích. Ke konci jsme to otevřeli a zkoušeli víc tlačit ale nepovedlo se to a dostali jsme na 2:0.

La Bucañeros se tedy stávájí spolu s Botafogem lídrem tabulky.

Pobřeží Kocoviny vs. Botafogo 1:2 (1:1)

Komentář domácích od kapitána Lukáše Chalupy:
K zápasu s Kocovinou jsme nastoupili ve značně oslabené sestavě, navíc při rozcvičení před zápasem si vykloubil prst náš provizorní brankář. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a ujali se zaslouženého vedení, když Chalupa využil špatné přihrávky obránce. Poté jsme se zastřelovali a tak přišlo vyrovnání z ojedinělé šance Kocoviny, rovněž po naší chybě. To bylo vše, co jsme Kocovině dovolili a zaslouženě jsme vyhráli, když vítězný gól přidal Mužátko.

Flamengo 2.0 vs. Kašpaři VM 2:2 (1:1)

Kašpaři si na staronové Flamengo věřili a sestavili dvě pětky s cílem porazit ambiciózního soupeře. První krok udělali až v 25. minutě, když výkop od gólmana Netolického perfektně prodloužil Martin Kubiš na Honzu Bílka, který s pomocí teče dostal míč do sítě. Leč radost Kašparům netrvala dlouho a museli hned o minutu později zkousnout branku Dominika Hibše. Ten se trefil chytrou střelou po zemi k tyči. Poločas 1:1. Do druhého dějství šly oba týmy s cílem urvat tři body, první gól padnul z pravačky Adama Komínka v pětatřicáté minutě. Hezkými střelami se prezentovali Klimeš, Bílek, ale impozantní bylo především kladivo kapitána Flamenga Luboše Prchala, které orazítkovalo spojnici. Kašpaři po závaru srovnali famózním volejem levačkou Martina Kubiše, který z hranice vápna vymetl zadní šibenici. Zápas skončil zaslouženě remízou 2:2 i přes to, že oba týmy chtěly před zápas uspět naplno.

Autor: Honza Bílek, MKVM