Mladší žáci úspěšní v Dolní Cerekvi

19.10.2016, 22:28 // Rubrika: Sport
Mladší žáci úspěšní v Dolní Cerekvi - ZaostřenoVM.com

V sobotu 15. října odehráli mladší žáci házené další turnaj Ligy Vysočiny. V Dolní Cerekvi se naše A a B družstvo utkalo s domácím týmem a celky Chrudimi a Pardubic. 

A družstvo si bez větších problémů poradilo se všemi celky a zvítězilo výrazným rozdílem. Na turnaji jsme si tak mohli vyzkoušet některé nové herní situace, které snad budeme moct použít proti kvalitnějším soupeřům. Je potřeba tentokrát pochválit všechny hráče za kolektivní a zodpovědný výkon.

Hráli: Deraha Lukáš, Chalupa Martin (18), Strýček Jakub (13), Rosa Tomáš (11), Navrátil Radek (10), Dobrovolný Lukáš (8), Mach Jakub (5), Russ Jakub (4), Čermák Jiří (2), Požár Marek (1), Požár Jaroslav.

B družstvo odehrálo dramatický turnaj. Až na zápas s naším Áčkem všechna utkání byla velmi vyrovnaná a rozhodovalo se až v úplném závěru. Tým prokázal charakter, když dokázal nepříznivě vyvíjející se utkání zremizovat a jednou i otočit. Stále nám dělá problémy zakončení a výběr místa na hřišti. Určitě je na tréninku hodně co zlepšovat.

Tým střelecky a herně táhl Filip Čížek, dařilo se Marku Požárovi a Pavlu Kotoučkovi. V brance velmi dobře chytal Tomáš Kučera. Veliké zlepšení ukázal Radim Kocourek.

Hráli: Kučera Tomáš, Čížek Filip (12), Požár Marek (10), Kotouček Pavel (6), Požár Jaroslav (5), Zezula Petr (3), Kocourek Radim (2), Slabý David (1), Konvalinka Martin (1), Čermák Jiří (1), Švihálek Filip.

Trenéři: David Stoklasa a Pavol Živčic.

Výsledky:

VelMez A – Dolní Cerekev 15:8 (7:4)
VelMez A – Pardubice 16:6 (8:4)
VelMez A  – Chrudim 19:6 (10:3)
VelMez A – VelMez B 21:11 (8:3)
VelMez B – Dolní Cerekev 11:10 (5:7)
VelMez B – Pardubice 7:7 (5:5)
VelMez B – Chrudim 12:12 (6:7)

Autor: David Stoklasa, házená VM
Foto: David Stoklasa
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla