Herečka Nikol Prokešová v Třebíči představí mimořádný divadelní zážitek

18.10.2016, 13:50 // Rubrika: Bude se dít
Herečka Nikol Prokešová v Třebíči představí mimořádný divadelní zážitek - ZaostřenoVM.com

Mimořádný divadelní zážitek si pro diváky připravila třebíčská rodačka, herečka Nikol Prokešová. Pod taktovkou režiséra Václava Lautnera a za podpory Veroniky Žilkové a Vlastimila Harapese.

Na diváka čeká neobyčejný a dramaturgicky originálně zpracovaný příběh mexické malířky Fridy K. Tento divadelní projekt je zároveň v letošním roce nominován hereckou asociací do předvýběru divadelní ceny Thálie.

Kromě své domovské divadelní scény v Praze, v divadle V Korunní, zvolila herečka první mimopražskou premiéru právě ve své rodné Třebíči. Diváci mohou shlédnout představení v prostorách společenského sálu Restaurace Lihovar v Třebíči v termínech 10. 11. 2016 a 8. 12. 2016 vždy od 19.00 hodin. Délka představení je 60 minut a vstupné činí 180 Kč. Předprodej vstupenek probíhá v Knihkupectví Jakuba Demla, Karlovo nám. Třebíč a rezervace vstupenek je možná na tel. 606 079 420 nebo pomocí e-mailu victoria.agency@seznam.cz.

Autor: Victoria Agency
Foto: Victoria Agency

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla