V Uhřínově proběhlo slavnostní vyhlášení Žďárské ligy v požárním útoku

17.10.2016, 20:20 // Rubrika: Sport
V Uhřínově proběhlo slavnostní vyhlášení Žďárské ligy v požárním útoku - ZaostřenoVM.com

V sobotu 15. října proběhlo v kulturním domě v Uhřínově slavnostní vyhlášení Žďárské ligy v požárním útoku.

Celý sál byl i s galerií zcela zaplněn. Nikdo si takovou událost nenechal ujít. Vždyť Žďárská liga už existuje neuvěřitelných 21 let. Bohužel ale rok po roku ubývají týmy z této ligy, což je velká škoda.

Žďárskou ligu tvořilo celkem 12 jednotlivých soutěží, pravidelně soutěžilo 16 mužských a 10 ženských týmů. Extraligy ČR, nejprestižnějšího útokového seriálu u nás, se v roce 2016 účastnily mužské týmy z Laviček (7. místo) a Lhotek Sport (14. místo). A jak dopadla Žďárská liga za rok 2016?

V mužských týmech se na třetím místě umístil tým Čikov se 150 body. Druhé místo obsadili Lhotky Sport se 161 body a vítězem se stávají Lavičky se 183 body.

Mezi ženskými týmy se na třetím místě umístil tým Radostín nad Oslavou s 61 body. Na druhém místě se umístil Bohuňov s 74 body a vítězným týmem v kategorii žen je Velké Meziříčí FŇ se 116 body.

Všem moc gratuluji! Kompletní výsledky naleznete na oficiálních stránkách Žďárské ligy. Finančně byly oceněny i týmy na dalších místech. Celkem se mezi týmy rozdělilo 60 000 Kč, což je zatím nejvyšší částka, která se rozdělovala.

Zakončení sezóny neznamená nic jiného, než začátek příprav na sezónu novou. Jak se budou hasiči připravovat? Kdo volí posilovnu, kdo chodí běhat ven, kdo do tělocvičny?

Nezávislý zpravodajský portál Zaostřeno VM Vám jako jediný přináší reportáž s fotogalerií z tohoto slavnostního vyhlášení!