V Kunšovci proběhl discgolfový turnaj

12.10.2016, 23:45 // Rubrika: Sport
Foto: Matěj Měrtl

V sobotu 8. října proběhl v Kunšovci discgolfový turnaj OS Open, pořádaný Jiřím Markem.

I za nepříznivého počasí dorazili na devátou hodinu ranní všech 24 hráčů tohoto sportu. Těsně před zahájením turnaje, bylo hřiště zcela předěláno, tím turnaj získal na unikátnosti. „Tvořivost, zdravá úvaha a důvtip byly cennější než dril a nekonečné opakování,“ prozradil pořadatel Jiří Marek.

A jak celý turnaj dopadl? Na prvním místě se v kategorii Open umístil Michal Kališ. Na druhém místě se umístil Jiří Macků a třetí místo obsadil Filip Chytka. V kategorii Master 40+ se na prvním místě umístil Marek Šrom. Na druhém místě se umístil Petr Svoboda a na třetím místě se umístil Luboš Halas. V kategorii juniorů první místo vybojoval Radim Kala. Druhé místo obsadila Nela Svobodová a třetí místo získala Anna Svobodová. A na konec kategorie Open Woman, ve které se zúčastnili pouze dvě hráčky. Na prvním místě se umístila Ivana Sobotková a na druhém místě se umístila Milada Kašíková.

Všem gratuluji!

ZaostřenoVM.com - mediální partner akce

Autor: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla