ZaostřenoVM.com

Sobota 8. října 2016
2. liga muži Morava – jih – 4. kolo
TJ Sokol Velké Meziříčí – Legata Hustopeče 18:35 (10:21)

Ve čtvrtém kole proběhla repríza střetnutí z druhého kola Českého poháru. Utkání bylo velmi podobné a Hustopečím naše družstvo podlehlo rozdílem třídy.

S hostujícím celkem jsme dokázali držet krok pouze prvních šest minut do stavu 3:3. Následně jsme v útoku produkovali technické chyby nebo jsme ztroskotali na brankáři soupeře. Naše obrana naopak byla velmi prostupná a rozdíl ve skóre narostlo až na propastných 10:21.

Ve druhé půli se výkon domácích i přes změnu rozestavení nezměnil. Sice se přidalo na důrazu, ale spíše z toho plynula vyloučení, protože jsme byli všude o krok a někdy až o tři pozadu za soupeřem. V pohodě hrající hosté byli ve všech činnostech lepší a zaslouženě zvítězili 18:35.

Dnešní výkon byl velkým zklamáním, ve kterém nefungovalo vůbec nic, doufejme, že se podaří výkon zlepšit v příštím utkání v Juliánově.

7m hody 1/0:3/3, vyloučení 4:2, diváků 97

Sled branek: 2:1, 3:10, 5:13, 10:21, 13:26, 15:31, 18:35

Sestava: Libor Kotík, Ondřej Poul, Vojtěch Drápela – Martin Janíček (4), Filip Svoboda (3), Vítězslav Večeřa (3), Miloš Necid (2), Jan Lečbych (2), Jiří Kaštan (2), Filip Macoun (1), Pavol Živčic (1), Ladislav Šidlo, Martin Fiala, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.

Autor: Ladislav Šidlo, házená VM