Stopka ve druhém kole Českého poháru

10.10.2016, 18:10 // Rubrika: Sport
Foto: Jaroslav Hugo

Sobota – 8. října 2016
Český pohár žen – 2. kolo
Házená Jindřichův Hradec – TJ Sokol Velké Meziříčí 35:28 (22:16)

Ve druhém kole Českého poháru žen zajíždělo naše družstvo na palubovku Jindřichova Hradce. Mladé družstvo, které v loňském roce sestoupilo z první ligy do druhé, ukázalo našemu týmu, jak se má bojovat o vítězství.

Na utkání házenkářky zajížděly v lehce okleštěné sestavě. Bohužel již laxní přístup k rozcvičení byl předzvěstí nepovedeného zápasu. Po celou hrací dobu se nedařila práce na obraně. Slabý důraz, téměř nulová komunikace a špatný pohyb měl za následek, že nabuzené domácí hráčky procházely naší obranou jako nůž máslem. V prvním poločase se ještě dařila střelba v útoku, ale ve druhém jsme již selhali i v tomto bodě. Neproměňovaní jasných šancí tak na skóre již nic nezměnil.

Po zásluze se tak z postupu do třetího kola ČP radují domácí hráčky, které měly nad naším týmem herně navrch.

Doufejme, že se ženy z prohry oklepou a během tréninkového týdne zapracují na obraně, aby mohly příští sobotu bojovat o další body ve Zlíně.

Vyloučení 1:1, diváků 72

Sestava a branky: Marcela Babáčková, Veronika Fialková – Lucie Zbožínková (9/2), Iva Závišková (7), Renata Škrdlová (6), Marianna Kušová (2), Diana Svobodová (2), Denisa Hladíková (2), Michaela Homolová, Agáta Uchytilová, trenérka Radka Matušíková, vedoucí družstva Stanislav Tvarůžek

Autor: Jana Šidlová, házená VM
Ilustrační foto: Jaroslav Hugo
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla