Starší žáci přivezli tři výhry z Havlíčkova Brodu

26.9.2016, 18:33 // Rubrika: Sport

Na druhý turnaj Ligy Vysočiny jsme vyrazily na půdu Havlíčkova Brodu.

První zápas proti Chrudimi jsme zvládli bez problému a po kolektivním výkonu jsme slavili přesvědčivé vítězství.

Poté nás čekal domácí soupeř, který nám měl co vracet z 1. kola. Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný a měl patřičný náboj. Opět mužstva makala na plno, ale více ze hry mělo naše družstvo a dovedlo utkání do vítězného konce 12:10.

Ve třetím utkání proti Novému Veselý „A“ jsme drželi krok do 7. minuty (3:2). Následně se již projevila kvalita soupeře, který trestal naše chyby rychlými útoky. Kluci se sice snažili, ale na soupeře jsme nestačili a podlehli jsme vysoko 6:21.

V posledním zápase nás čekal silný soupeř z Pardubic. Kluci od začátku dokazovali, že chtějí utkání vyhrát a soupeře po kolektivním výkonu přehráli. Poslední utkání se nám vydařilo nejvíce, kdy již začala fungovat obrana a kluci hráli jak v obraně, tak v útoku kolektivně.

I bez opor Vojty Svobody a Štěpána Fiali, které museli zastoupit ostatní kluci nebo je nahradit bojovností, odehráli starší žáci solidní turnaj. Na favorizované Veselí musíme podat ještě lepší výkon, zde se musíme zlepšit ve všech činnostech. Ostatní soupeře jsme dokázali přehrát a téměř všichni se zapsali do střelecké listiny. Tahouni týmu na tomto turnaji byli Alex Cerkal, Roman Juhoš a Lukáš Dobejval.

Výsledky:

VM – TJ Sokol Chrudim  22:2
VM – Jiskra Havlíčkův Brod  12:10
VM – TJ Sokol Nové Veselí “A“  6:21
VM –  1. HC Pardubice  14:8

Sestava a branky: Tomáš Krčál, Roman Juhoš (9) – Lukáš Dobejval (15), Alex Cerkal (11), Filip Mička (4), Radek Navrátil (4), Tomáš Kučera (3), Alex Kuřátko (4), Jakub Borkovec (1), Jakub Strýček (3), Jakub Mach (1), Tomáš Rosa (1), Štěpán Klapal, trenéři Petr Kavka a David Stoklasa.

Autor: Petr Kafka, TJ Sokol Velké Meziříčí
Foto: Petr Kafka, TJ Sokol Velké Meziříčí
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla