Starší žáci zahájili novou sezónu domácím turnajem

19.9.2016, 11:25 // Rubrika: Sport
ZaostřenoVM.com

V sobotu 10. září sehráli starší žáci první turnaj Ligy Vysočiny v domácím prostředí. Soutěž Liga Vysočiny má sedm účastníků, hraje se turnajovým způsobem. Na turnaji je zúčastněno vždy pět družstev a dva týmy nehrají. Za soupeře nám byla na domácím turnaji družstva: Nové Veselí „A“ a „B“, Chrudim a Havlíčkův Brod.

V prvním a zároveň nejtěžším utkání proti Novému Veselí „A“ jsme dostali velkou lekci. Hosté byli velmi dobře připraveni a od začátku zápasu nám nedali žádnou šanci. Už po pěti minutách jsme prohrávali 1:6. Soupeř byl na koni a my jsme zaostávali ve všech herních činnostech. Nové Veselí „A“ nám uštědřilo porážku 15:23. Další zápasy již vyzněly v náš jasný prospěch. Kluci si se slabšími soupeři jasně poradili, aniž by zasahovali do hry nejlepší hráči.

Kromě prvního utkání je třeba kluky pochválit. Příště se na Nové Veselí musíme lépe připravit a nasazením a důrazem se takovému soupeři pokusit vyrovnat.

Výsledky:

VM – TJ Sokol Nové Veselí “A“ 15:23 (7:13)
VM – TJ Sokol Chrudim 17:2 (8:0)
VM – Jiskra Havlíčkův Brod 24:18 (14:6)
VM –  TJ Sokol Nové Veselí “B“ 12:6 (6:3)

Sestava a branky: Tomáš Krčál, Roman Juhoš (3) – Vojtěch Svoboda (16), Lukáš Dobejval (14), Filip Mička (9), Alex Cerkal (6), Štěpán Fiala (5), Radek Navrátil (4/1), Tomáš Kučera (4), Alex Kuřátko (3), Jakub Borkovec (2), Jakub Strýček (1), Chalupa Martin, trenéři Petr Kavka a David Stoklasa.

Pozvánka do haly „Za Světlou“:

  • Sobota 24. září 2016 – 2. kolo 2. liga muži Morava Jih – 17:00 VM – Sokol II. Prostějov
Autor: Ladislav Šidlo, házená VM
Ilustrační foto
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla