Mladší dorostenci si v prvním utkání v Nových Bránicích s chutí zastříleli

ZaostřenoVM.com

Neděle 18. září 2016
2. liga mladší dorost Morava Jih – 1. kolo
TJ Sokol Nové Bránice – TJ Sokol Velké Meziříčí 30:52 (16:24)

Mladší dorostenci vstoupili do sezóny v nové soutěži 2. liga mladších dorostenců Morava Jih, která čítá devět účastníků, přesvědčivou výhrou v Nových Bránicích.

Vstup do utkání se vydařil a po sedmi minutách jsme vedli 1:6. Soupeř se z prvotního tlaku oklepal a snížil na 5:9. Pak se už kluci rozehráli k dobrému výkonu a utkání si maximálně užívali. Vyzkoušeli jsme si různé herní kombinace a neustále jsme hráli rychle dopředu. V druhé půli jsme chtěli ještě zlepšit obrannou činnost, což se úplně nepovedlo, ale za to rychlý přechod do útoku se nám dařil.  Kluci podali kolektivní výkon jak v obraně, tak v útoku a mohli jsme nakonec slavit vítězství 30:52. Černou kaňkou na utkání bylo zranění Štěpána Fiali, kterému přejeme brzké uzdravení.

Za dva týdny nastoupí dorostenci k druhému utkání v Bohunicích.

7m-hody 4/4:3/2 vyloučení: 0:2, diváků 40

Sled branek: 1:6, 5:9, 9:18, 16:24, 20:37, 24:45, 30:52

Sestava a branky: Roman Juhoš – Vojtěch Svoboda (16), Petr Kavka (9), Štěpán Fiala (8), Jan Hnízdil (7), Kamil Babáček (6), Dominik Šroler (3), Alex Cerkal (2), Alex Kuřátko (1), trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.

Autor: Ladislav Šidlo, házená VM