O víkendu dojde k dopravním omezením na náměstí

1.9.2016, 12:31 // Rubrika: Zprávy
O víkendu dojde k dopravním omezením na náměstí - ZaostřenoVM.com

V sobotu 3. 9. 2016 od 05.00 hod. bude na Náměstí ve Velkém Meziříčí vyhrazen prostor parkoviště od budovy Radnice směrem k pomníku (zadlážděná část) pro přípravu a konání Historických slavností.

Tímto omezením parkování nebude dotčena průjezdnost po místní komunikaci na Náměstí až do 10.00 hod., kdy dojde k úplné uzavírce vjezdu na Náměstí, která potrvá do 13.00 hod.

V neděli 4.9.2016 od 05.00 hod. bude z důvodu přípravy a konání Memoriálu zasloužilých funkcionářů pořádaného SDH Velké Meziříčí na Náměstí vyhrazena zadlážděná část parkoviště od kašny směrem ke kostelu a dále bude vyhrazen pravý i levý (šikmé stání) kraj místní komunikace ulice Komenského od kostela směrem k Bráně. Komunikace bude průjezdná až do 10.00 hod., kdy dojde k úplné uzavírce vjezdu na Náměstí, která potrvá do 18.00 hod.

Zdroj: velkemezirici.cz
Ilustrační foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla