Den plný barev, pozitivní nálady a krásných selfie. To je Rainbow run

24.8.2016, 23:18 // Rubrika: Sport
Den plný barev, pozitivní nálady a krásných selfie. To je Rainbow run - ZaostřenoVM.com
Foto: Matěj Měrtl

V sobotu 27. srpna proběhl v areálu brněnského výstaviště Rainbow run, aneb 5 nejšťastnějších kilometrů na světě.

Duhový závod, který je již známý ve světě byl nyní uspořádán i v České republice, kde pořadatelé uspořádali celkem tři závody a to v Ostravě, Ústí nad Labem a velké finále proběhlo v Brně.

Přesně ve 13 hodin se otevřely brány a do areálu přicházejí první běžci v typicky bílých tričkách a v barevných brýlích. Bílé trička, ale moc dlouho bílými nezůstaly. Všude přítomný pestrobarevný prášek již lítal vzduchem a všichni se naplno baví a vytváří unikátní selfie. V tom už na pódiu všechny vítá Ruda z Ostravy, který s druhým moderátorem a DJ Dom Barts baví všechny přítomné.

Přesně v 15 hodin odstartovali na 1 km trať ti úplně nejmenší, kteří ji statečně zvládli.

Po jejich návratu se všichni shromáždili u pódia, kde pořadatelé předali paní Aleně šek na operaci Ulgibat pro její trojčata Davídka, Vojtíška a Oldu. Po předání všichni společně vytvořili pomocí pestrobarevného prášku duhové nebe, které můžete vidět ve videu níže.

Po duhovém nebi, proběhla hromadná rozcvička a přesně v 16.30 vyběhlo několik stovek běžců na 5 km trať, kde na ně čekaly 4 duhové stanoviště. Cílem tohoto závodu ale není doběhnout jako první, ale užít si ho na maximum!

Po úspěšném doběhnutí nebo ujití této tratě ale program zdaleka nekončí. Následovala duhová bitva Mercedes, DJ LuckyBoy, vystoupení kouzelníka Richarda Nedvěda, Alles a vrcholem celého dne bylo vystoupení slovenského rapera Majka Spirita. Komu toto nestačilo, po vystoupení proběhla ještě neonová párty.

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla