Lovíte Pokémony? V pátek proběhne v Jihlavě sraz hráčů

3.8.2016, 10:23 // Rubrika: Bude se dít
Lovíte Pokémony V pátek proběhne v Jihlavě sraz hráčů - ZaostřenoVM.com

Aplikace Pokémon GO se stala v posledních pár dnech obrovským fenoménem po celém světě. V České republice byla aplikace oficiálně uvolněna 16. července a od této doby se stala velmi oblíbenou i u nás.

Pokud rádi lovíte Pokémony, tak již tento pátek (5. srpna) proběhne v Jihlavě první jihlavský sraz všech hráčů a trenérů této hry. Sraz je v 18 hodin na Masarykově náměstí u spodní kašny. „Hráči si můžou pokecat a vyměnit si plno zajímavých tipů a přiučit se něčemu novému,“ píší organizátoři na Facebookové události.

I v Brně se o tomto víkendu, tedy přesně v sobotu (6. srpna) bude konat první brněnský sraz všech hráčů této populární hry. „Přijďte se s námi seznámit, vyměnit si zkušenosti, místa lovu a pobavit se o hře kterou všichni aktivně hrajeme,“ zvou pořadatelé na Facebooku. Tento sraz se bude konat v parku hradu Špilberk.

Lovíte také Pokémony nebo vůbec nevíte o co jde?

Autor: Matěj Měrtl
Ilustrační foto: Google maps, Pokémon GO (koláž Matěj Měrtl)

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla