ZAOSTŘENO NA CESTÁCH: Nesnáším balení!

2.8.2016, 20:57 // Rubrika: Zaostřeno na cestách
ZAOSTŘENO NA CESTÁCH: Nesnáším balení! - ZaostřenoVM.com

Do odletu týmu Walk for Help zbývají ještě 3 dny (odlet v pátek 5. srpna), Václav Malinský (jeden z účastníku expedice) ale odlétá již ve čtvrtek sólo a se zbytkem týmu se potká až v sobotu ráno v Dilí.

„Nesnáším balení! Navíc člověk téměř vždy něco zapomene, ale tentokrát je toho zase nějak moc, takže čím víc toho zapomenu, tím líp,“ píše Václav na svém Facebooku. Zajímá Vás co si bere takovýto cestovatel na více než měsíční expedici?

„Jelikož razíme do poměrně náročných podmínek, tak je potřeba vybavení nepodcenit. Vzhledem k tomu, že budeme převážnou dobu chodit treky po Himálaji, tak si bereme stany, samozřejmě teplý spacák, nafukovací karimatku, termooblečení, trekové hole, expediční jídlo, vařič, fotovybavení, různé ultralehké vychytávky, nesmí chybět vybavená lékárnička, deník na zápisky z cesty a spousta dalších drobností. Pochopitelně se člověk snaží toho nebrat až příliš, protože to vše si neustále poneseme na zádech, ale jak už jsem říkal, díky podmínkám v Himálajích tam nemůžeme jet úplně na lehko.“

Foto: Václav Malinský

Foto: Václav Malinský

Jak můžete vidět na fotce, s Vaškem „jede i Zaostřeno VM“ 🙂

ZaostřenoVM.com - mediální partner akce

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Václav Malinský

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla