Dva dny plné lezení a pádů do vody se již rychle blíží!

1.8.2016, 19:05 // Rubrika: Bude se dít
Dva dny plné lezení a pádů do vody se již rychle blíží! - ZaostřenoVM.com
Foto: Matěj Měrtl

Stavba 8 metrové lezecké stěny nad vodou je v plném proudu a do startu letošního závodu nad vodou v boulderingu zbývá jenom 11 dní! Již příští pátek začne u vodní nádrže pod sjezdovkou na Fajtově kopci dvoudenní závod v boulderingnu nazvaný Autocolor Water Boulder Games.

Letos se bude konat teprve druhý ročník této buldrové soutěže, ale u lezců se již stala velmi oblíbenou. „Bylo to vážně bezkonkurenční! Moc díky! Už teď se těším na příští ročník,“ tak ohodnotil akci jeden z účastníků minulý rok.

Opět se můžeme těšit jak na závody dětí, které proběhnou v pátek 12. srpna tak i na závody dospělých, které budou probíhat po celý následující den. Sobotní program začíná o půl desáté kvalifikací do grand finále, které vypukne ve 20 hodin. V 17 hodin se můžeme těšit na slackline show, tedy na exhibici profesionálů v této branži, kteří předvedou nejrůznější triky. Slackline bude také k vyzkoušení pro návštěvníky. Ti, kteří slackline zdolají dostanou cidera zdarma, odtajnili pořadatelé. Jelikož se celá akce koná u vody, tak nesmí chybět ani soutěž ve skocích do vody!

Jak to na Water Boulder Games vypadalo minulý rok, můžete omrknout níže ve videu.

A jak píší sami pořadatelé ze Sportovního centra VM, „Takto zaznamenaly Mapy.cz naši akcičku loni, letos to dotáhneme i na Google maps“. Takže se máme na co těšit! Podrobnější harmonogram a pokyny k registraci závodníka najdete v kalendáři akcí zde.

Foto: reprofoto Mapy.cz

Foto: reprofoto Mapy.cz

ZaostřenoVM.com - mediální partner akce

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla