Velkomeziříčské kulturní léto obohatili mladí muzikanti

24.7.2016, 18:32 // Rubrika: Kultura
Velkomeziříčské kulturní léto obohatili mladí muzikanti - ZaostřenoVM.com
Foto: Matěj Měrtl

Nově vzniklá mladá kapela Impro band zahrála v sobotu 23. července na náměstí v rámci velkomeziříčského kulturního léta.

„Jsme mladí muzikanti, co rádi zkouší něco nového. Velkomeziřičské kulturní léto je pro nás jako stvořené. Hrajeme jen to, co nás baví,“ píše o sobě kapela na Facebooku.

Kapela složená z Terezy Smejkalové – zpěv, Dana Moučky – klávesy a Dana Matuška – bicí zahrála starší i novější hity od českých i zahraničních muzikantů jako Eurythmics, Zuzany Smatanové, Verony, Caro Emerald a mnoho dalších. Pěveckým hostem byla setra Terezy – Gabriela Smejkalová, členka místního divadelního souboru Ikaros a moderátorského slova se ujal Radek Polášek.

Všechny přítomné tato kapela mile překvapila a přilákala tolik posluchačů, že pořadatelé museli v průběhu koncertu přidávat lavičky k sezení.

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla