Caliban rozproudil celý Fajťák

24.7.2016, 16:37 // Rubrika: Kultura
Caliban rozproudil celý Fajťák - ZaostřenoVM.com
Foto: Matěj Měrtl

V sobotu 23. července skončil osmý ročník třídenního hardcore, metalcore a nu-metal festivalu ve Velkém Meziříčí a to FajtFest.

Během posledního dne se na pódiu vystřídalo celkem 12 kapel jako např. Chasing Christy, The Truth Is Out There či ukrajinská kapela Jinjer. Jasným headlinerem večera ale byla německá kapela Caliban, která předvedla úžasné vystoupení.

„Já jsem tady úplně poprvé, takže jsem z toho úplně nadšená. Líbí se mi tady ti lidé, každý kdo jenom kolem projde, tak se usměje, je to tu skvělé,“ tak hodnotí letošní ročník návštěvnice, která na FajtFest zavítala až ze Štětí kousek od Mělníka.

FajtFest během tří dnů nabídnul bezmála třicítku kapel jak z České republiky, tak i ze zahraničí. Pořadatelé také letos přišli s novinkou – rozhodli se podpořit dobrou věc. Část výtěžku z festivalu věnovali tříletému chlapci z Velkého Meziříčí, který je s maminkou v problematické situaci. Šek v hodnotě 10 000 Kč v pátek převzal starosta města Radovan Necid, který ho předá mamince.

Všechny příspěvky na Zaostřeno VM o 8. ročníku FajtFestu naleznete zde.

ZaostřenoVM.com - mediální partner akce

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla