FajtFest se již rychle blíží!

7.7.2016, 09:28 // Rubrika: Kultura
FajtFest se již rychle blíží! - ZaostřenoVM.com

Hudební festival Fajtfest, jedinečný svým zaměřením čistě na HC a metalcore, se koná letos již po osmé.

Letošní ročník se tradičně odehraje ve Ski areálu na Fajtově kopci a láká jmény jako CALIBAN (DE), RISE OF THE NORTHSTAR (FR) nebo JINJER (UA). Necelé tři desítky kapel samosebou obsahují i české metalové matadory Atari Terror, Cocote Minute nebo Locomotive. Fajtfest je rovněž festivalem podporujícím nadějné začínající kapely. Letos byla dána šance místním Negative state of mind. Fajtfest není jen festivalem nabízející zvučná jména, je to festival, jež si získal věhlas a je každoročně více vyhledávaný pro svou rodinnou atmosféru. Kapely, organizátoři a fanoušci táhnou za jeden provaz, jejich cílem je rozvoj zdejší hardcore scény a jako jedna rodina podporuje skrze projekt Show your help, rehabilitační třídu v Ledči nad Sázavou. Třída se specializuje na děti s mentálním postižením a kombinovanými vadami. Tento projekt vymyslely kapely Memento Mori a Chasing Christy, kdy Fajtfest jako jejich partner podpořil dobrou věc.

Další novinky o kapelách, programu a dalších aktualitách sledujte na www.fajtfest.com nebo na Facebookových profilech festivalu.
Těší se na Vás Fajtfest Crew.

ZaostřenoVM.com - mediální partner akce

Autor: FajtFest Crew
Ilustrační foto

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla