Silný vítr lámal stromy, hasiči zasahovali u třech desítek událostí

26.6.2016, 11:08 // Rubrika: Krimi
Silný vítr lámal stromy, hasiči zasahovali u třech desítek událostí - ZaostřenoVM.com

Téměř tři desítky události v souvislosti s počasím řešili včera v průběhu odpoledne a podvečera hasiči na Vysočině. Nejčastěji vyjížděli ke stromům, které padly na komunikace a bránily tak plynulému provozu. Nejvíce zásahů měli hasiči na Pelhřimovsku – 13.

Popadané stromy odstraňovali hasiči například v Jiřičkách, Košeticích, Vojslavicích, Častrově nebo v Červené Řečici. V Černovicích, Pacově a na ulici Myslotínská v Pelhřimově čistili hasiči ucpané kanalizace.

Na Jihlavsku byl zásah nutný u nebezpečně nakloněného stromu v Jezdovicích. Na Třebíčsku čerpali hasiči vodu ze zatopených sklepů domů v Podloučkách a na nám. ČSA v Moravských Budějovicích. Na Žďársku odstraňovali hasiči stromy na komunikacích u Jabloňova a Škrdlovic.

Na Havlíčkobrodsku padly stromy na komunikace například v Kamenné Lhotě, Lípě nebo v obci Havlíčkova Borová. Ve Starém Ransku padl strom na nákladní automobil.

Všechny události, u kterých hasiči v souvislosti s počasím zasahovali, se obešly bez zranění osob.

Autor: Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí
Ilustrační foto

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla