Poslední turnaj Ligy Vysočiny v miniházené

8.6.2016, 18:04 // Rubrika: Sport
Poslední turnaj Ligy Vysočiny v miniházené - ZaostřenoVM.com

V sobotu 4. 6. 2016 se odehrál v Havlíčkově Brodě poslední turnaj Ligy Vysočiny v miniházené za rok 2015/16. Hrálo se na venkovním hřišti a turnaje se samozřejmě zúčastnili i házenkáři a házenkářky ze střediska volného času DÓZA. Na konci turnaje přišlo vyhlášení a všem házenkářům byly uděleny zlaté účastnické medaile.

Chlapci:

Minižáci:

VM červení: naši borci z červeného družstva odehráli na turnaji celkem čtyři zápasy a všechny zápasy skončili velkým brankovým rozdílem v náš prospěch. Kluci jednoduše hráli dobře, dostatek prostoru dostali i náhradníci z lavičky.

Výsledky:

VM červená – Nové Veselí 20:3
VM červená – Havlíčkův Brod A 23:3
VM červená – Žďár n. Sázavou A 15:5
VM červená – Havlíčkův Brod B 21:3

Sestava: Tomáš Kučera – Robin Koudela, Štěpán Čermák, Pavel Kotouček, Jaroslav Pavlíček, Adam Čížek, Filip Čížek, Benjamin Rosa

VM modří: modří borci odehráli rovněž čtyři utkání a dvakrát jsme odcházeli jako vítězové. Smolně jsme prohráli o jeden gól s Ledčí a pak se nám nepovedl zápas s áčkem Žďáru, kde jsme si nedokázali poradit s hráči věkově staršími. Jinak kluci odehráli také povedený turnaj.

Výsledky:

VM modrá – Ledeč n. Sázavou 10:11
VM modrá – Havlíčkův Brod B 14:6
VM modrá – Žďár n. Sázavou B 14:3
VM modrá – Žďár n. Sázavou A 2:11

Sestava: Tobiáš Kieč, Kuba Uchytil – Šimon Mikulášek, Vojtěch Bradáč, Jiří Winterling, Lubomír Izdný, David Dřímal, David Slabý

Přípravka:

VM žlutí: žlutí borci odehráli kvalitní turnaj s jednou prohrou z pěti zápasů. Poslední utkání s Havlíčkovým Brodem a už byla na klucích znát únava z neznámých herních podmínek a počasí. Ostatní zápasy odehráli přesvědčivě.

Výsledky:

VM žlutí – Nové Veselí 14:13
VM žlutí – VM děvčata 19:4
VM žlutí – Havlíčkův Brod B 13:4
VM žlutí – Žďár n. Sázavou 8:5
VM žlutí – Havlíčkův Brod A 7:12

Sestava: Ondřej Trifanov, Adam Jaša, Michal Badalík, Marek Uchytil, Tomáš Jelínek, Lukáš Trifanov,  David Vávra, Jakub Kocourek, Jakub Chalupa, Tomáš Jelínek,

Doufáme, že dobrou formu potvrdíme na velkém víkendovém turnaji v Litovli, který se koná v termínu 10. – 12. 6.  Info o turnaji naleznete zde, kde jsme vedeni pod názvem Sokolíci.

Trenéři: Petr Kaštan a Vlaďka Horáková

Přípravka děvčat:

Také děvčata vyjela na poslední turnaj Ligy Vysočiny. Sehrála pět zápasů. Poprvé za celou sezónu hrála na venkovních hřištích a to se trochu projevilo na herním výkonu. Ale i tak byla šikovná a určitě si všechna děvčata zasloužila medaile, které obdržela na posledním turnaji sezóny.

Sestava: Lázničková Laura, Divišová Tereza, Mladá Karolína, Rösslerová Barbora, Doležalová Simona, Pokorná Nikol

Minižákyně:

Děvčata si na posledním turnaji Ligy Vysočiny vyzkoušela velkou házenou 6+1. Jsou to ročníky, které v příštím školním roce budou hrát již za mladší žákyně. Velkou házenu si vyzkoušela tři družstva. Hrálo se dvoukolově a naše děvčata předvedla velmi pěkný výkon.

Sestava: Rosická Bára, Bendová Lucie, Bibrová Tina, Petrová Michaela, Buková Pavlína, Sýkorová Agáta, Lišková Karolína, Holíková Lenka, Čermáková Adéla, Chlubnová Lucie

Trenéři: Ilona Závišková, Lenka Pacalová

Autor: trenéři miniházené
Foto: Vlaďka Horáková
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla