Koncert skupiny SLZA si nenechalo ujít několik stovek fanoušků!

17.5.2016, 20:55 // Rubrika: Kultura
Koncert skupiny SLZA si nenechalo ujít několik stovek fanoušků! - ZaostřenoVM.com
Foto: Matěj Měrtl

V pondělí 16. května přijela do Velkého Meziříčí zahrát svůj poslední koncert v rámci Katarze Tour 2016 skupina Slza.

Lhůta záruční, Celibát, Katarze a mnoho dalších hitů zahráli společně Petr Lexa, Lukáš Bundil a kapela pro zcela vyprodaný velký sál Jupiter clubu, který byl z větší části zaplněn dětmi a náctiletými. Hned z úvodu byl k slyšení hit Celibát, při kterém byly v sále odpáleny konfety, které zaručeně celý koncert pořádně „rozjely“.

Vrcholem celého koncertu byla písnička Lhůta záruční, díky které se ze začátku skupina Slza proslavila. Zpěvák Petr Lexa, ale ještě předtím vyzval dívku a kluka, aby ji společně zazpívali na pódiu. Vybranou dívkou byla malá Anička a jeden ze zpěváku velkomeziříčské skupiny Find Your Destiny, Mirek Chlouba. Nejen Petr Lexa, ale i všichni členové skupiny byly velmi mile překvapeni jak Mirek tento hit zazpíval – vše můžete zhlédnout ve videu níže!

Po více než hodinovém koncertu následovala avizovaná autogramiáda a jak Petr s Lukášem slíbili, podepsali se opravdu všem!

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla