V sobotu proběhla první soutěž místních částí

15.5.2016, 20:48 // Rubrika: Zprávy
Foto: Matej Mertl

V sobotu 14. května proběhl v obci Hrbov – Svařenov první ročník soutěže místních částí Velkého Meziříčí „O pohár místostarosty Josefa Komínka“.

Historicky prvního ročníku se zúčastnili obce: Olší nad Oslavou, Mostiště, Lhotky, Kůstky, Radslavice a Hrbo – Svařenov, které vyslaly reprezentovat své nejlepší týmy. Po rozlosování soutěžního pořadí přišla na řadu první disciplína a to tenis. I když někdo hrál tenis úplně poprvé, všichni si to pořádně užili. Další soutěžní disciplínou byl „hasičský útok“, kdy bylo potřeba shodit proudem vody všechny plechovky. Následující soutěžní disciplína se opět konala na víceúčelovém hřišti, kde týmy proti sobě odehrály nohejbalový turnaj. Poslední disciplínou byly „lyže“, kdy spolu dva členové museli absolvovat určenou trasu na lyžích.

Pro všechny děti byl na místě velký skákací hrad, dětské hřiště a také pohybové aktivity, které připravila Dóza – středisko volného času. Nechybělo také občerstvení ve formě grilovaných klobás, HotDogů a gulášku. Po skončení soutěžních disciplín přišla na řadu country kapela.

Po všech soutěžních disciplínách proběhlo losování, kde proběhne příští rok soutěž místních částí. Příští rok tedy zamíříme do Mostišť.

A kdo vlastně letos vyhrál a odnáší si putovní pohár?

  1. místo Lhotky, Kúsky, Dolní Radslavice
  2. místo Hrbov – Svařenov
  3. místo Mostiště
  4. místo Olší nad Oslavou
Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla