Muzikanti dětem budou opět pomáhat

13.5.2016, 20:06 // Rubrika: Kultura
Muzikanti dětem budou opět pomáhat - ZaostřenoVM.com
Foto: Matěj Měrtl

Jak již se stalo zvykem, tak poslední květnová sobota přinese opět charitativní koncert Muzikanti dětem. V letošním roce budou moci návštěvníci shlédnout jubilejní 10. ročník, jehož výtěžek bude věnován hned osmi organizacím, zaměřeným na práci se zdravotně, pohybově nebo jinak tělesně či mentálně postiženým dětem a mládeži.

V sobotu 28. května je připraven bohatý program, který bude zahájen ve 14.00 hodin vystoupením Orchestru ZUŠ. Představí se i velkomeziříčští Find Your Destiny, kteří se zrovna jako Orchestr ZUŠ objevili i v minulých ročnících koncertu. Program bude pokračovat vystoupením poprockové skupiny Street69, z dalších kapel lze jmenovat LIKE-IT, nebo českého rappera a básníka Lipa. Mladší ročníky fanoušků určitě přiláká vystoupení popového zpěváka a kytaristy Sebastiana. Program Od Elánu po Fontánu představí v závěru sobotního večera legenda a zakladatel skupiny Elán Vašo Patejdl s kapelou.

Ovšem nejen hudební představení čeká na sobotní návštěvníky. Stalo se již tradicí, že jsou připraveny i aktivizační programy pro děti, které jim mají přiblížit svět jejich postižených vrstevníků. Takže i letos na ně budou čekat ve stanech všech zúčastněných organizací různé aktivity, při kterých mohou zapojit svůj um a dovednosti.

Stalo se již tradicí, že všichni návštěvníci této charitativní akce mohou přispět do kasiček, nebo zakoupit drobné propagační předměty. Také stánky s občerstvením odevzdají část svého výtěžku. Součet všech takto vybraných příspěvků se potom objeví jako částka na 2. šeku, který bude předán na závěr koncertu.

Takže srdečně zveme nejen všechny hudební fanoušky, ale i všechny, kteří chtějí dát najevo podporu lidem, ke kterým nebyl osud tak příznivý jako k nám ostatním.

Muzikanti dětem

Kdy? sobota 28. května
Kde? Náměstí ve Velkém Meziříčí
V kolik? začátek ve 14.00 hodin

Vystoupí:

Orchestr ZUŠ, Find Your Destiny, Street69, Lipo feat. Yanna, Sebastian, LIKE-IT, Vašo Patejdl s kapelou … Od Elánu po Fontánu

ZaostřenoVM.com - mediální partner akce

Autor: Muzikanti dětem
Ilustrační foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla