Rozhledna na Fajtově kopci se účastní ankety Stavba Vysočiny 2016

12.5.2016, 18:30 // Rubrika: Zprávy
Rozhledna na Fajtově kopci se účastní ankety Stavba Vysočiny 2016 - ZaostřenoVM.com
Autor: Matěj Měrtl

Podpořte rozhlednu na Fajtově kopci, aby vyhrála titul „Stavba Vysočiny 2016“. Je to jednoduché!

Svůj hlas odešlete pomocí SMS ve tvaru: STAVBA(mezera)18 a odešlete na telefonní číslo 9000903. Cena SMS zprávy je 3 Kč a z jednoho mobilního telefonu je možné hlasovat pouze 1x.

Jaký názor má přihlašovatel, proč by tato stavba měla získat nejvyšší odborné ocenění? „Stavbou rozhledny se rozšířil dlouholetý záměr SKI klubu o celoroční využití. Za dobré viditelnosti lze z rozhledny pouhým okem shlédnout špičku Santiniho kostela na Zelené hoře, chladící věže jaderné elektrárny Dukovany nebo skokanské můstky na Harusově kopci v Novém Městě na Moravě. Zajímavé jsou rovněž pohledy na město, jímž vévodí most Vysočina, kostel a zámek. Nelze opomenout extrémně vysokou náročnost stavební přípravy a montáže. Tato stavba zvítězila ve veřejné anketě vyhlášené Klubem přátel rozhleden jako rozhledna roku 2015.“

Více informací naleznete na stránkách www.stavbavysociny.cz

Autor: Matěj Měrtl a stavbavysociny.cz
Foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla