Starší žáci opět vyhráli turnaj Ligy Vysočiny

10.5.2016, 18:20 // Rubrika: Sport

V sobotu 7. května odcestovali starší žáci na třetí turnaj Ligy Vysočiny do Dolní Cerekve. Za soupeře nám byli postupně Chrudim, Dolní Cerekev, Havlíčkův Brod a Třeboň. První tři utkání jsme soupeře jasně přehráli. Dobře fungovala obrana, za kterou spolehlivě chytal Roman Juhoš. Kluci si vyzkoušeli herní situace, které děláme na tréninku. Všichni hráči se dokázali prosazovat individuálně. Dobré výkony podávali na křídlech Alex Cerkal a Radek Navrátil. Nejtěžší utkání jsme svedli v posledním zápase proti Třeboni, kdy jsme jako již tradičně dvě třetiny utkání prohrávali. Následně jsme zlepšenou obranou skóre otočili v náš prospěch a v závěru se nejdříve pěkně zdálky trefil Štěpán Fiala a utkání rozhodl svým průnikem dobře hrající Dominik Šroler.

Střelecky tým táhnul Vojta Svoboda. Kluci podali kolektivní výkon, i když tentokrát se tolik na prvenství v turnaji nenadřeli. V sobotu 14. května čeká starší žáky domácí turnaj Ligy Vysočiny, což bude generálka na závěrečný turnaj Žákovské ligy, který sehrajeme v domácím prostředí v sobotu 21. května 2016.

Výsledky:

VM – TJ Sokol Chrudim 22:9 (13:3)
VM – TJ Sokol Dolní Cerekev 14:8 (10:3)
VM –  Jiskra Havlíčkův Brod 22:9 (11:4)
VM – Jiskra Třeboň 17:16 (8:10)

Sestava a branky: Roman Juhoš – Vojtěch Svoboda (21), Štěpán Fiala (15), Dominik Šroler (10), Jan Hnízdil (9), Petr Kavka (8), Lukáš Dobejval (6), Alex Cerkal (4), Radek Navrátil (2), Alex Kuřátko (1), trenéři Ladislav Šidlo a Petr Kavka.

Autor: Ladislav Šidlo, Házená VM
Foto: Ladislav Šidlo, Házená VM
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla