Tahem za jeden provaz. Blues Brothers Bar podpoří hospic

4.5.2016, 16:52 // Rubrika: Bude se dít
Tahem za jeden provaz. Blues Brothers Bar podpoří hospic - ZaostřenoVM.com

„Přijď k nám v květnu na‚ tah a podpoř tím dobrou věc!“ Právě tak zní výzva velkomeziříčského Blues Brothers Baru. Tam totiž tento měsíc nechápou pouze jako lásky čas, ale také jako období pomoci těm, kdo ji potřebují. Dobročinnou akcí s názvem „Tahem za jeden provaz“ se proto rozhodli podpořit fungování Domácího hospice Vysočina.

„Když jsem přemýšlel, pro koho dobročinnou akci zorganizuji, padlo slovo na hospic. Je to taková služba, která se zdá být poměrně nedoceněná,“ vysvětluje pořadatel Viktor Kundela. Ten má v plánu získat finanční příspěvky přímo z útraty zákazníků baru. „Po celý květen půjde z každé utracené stovky deset korun na hospic,“ dodává. Kromě víkendového popíjení s vidinou vyššího smyslu ve formě pomoci budou k návštěvníkům také promlouvat pracovníci Domácího hospice, aby jim přiblížili podstatu a smysl své práce.

Velkomeziříčská pobočka Domácího hospice Vysočina je v provozu již téměř dva roky. Jejím posláním je poskytovat profesionální péči a podporu nevyléčitelně nemocným lidem a jejich blízkým v době nemoci, umírání a truchlení, a to prostřednictvím terénních a ambulantních služeb. Akce na podporu této organizace bude v Blues Brothers Baru probíhat po celý květen.

Autor: Kateřina Karmazínová
Foto: Blues Brothers Bar

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla