Uznávaná šamanka a duchovní lektorka ve Velkém Meziříčí

25.4.2016, 18:03 // Rubrika: Bude se dít
Foto: Matěj Měrtl

Velkomeziříčský Happy sport club bude hostit tradiční talk show SETKÁNÍ S ŠAMANKOU! Stane se tak již pošesté a to 6. května 2016 od 19ti hodin. Tématicky se talk show zaměří na bytosti mezi nebem a zemí.

Stalo se již tradicí, že navštěvovaná talk show s šamankou Taishou Taumou a moderátorem Hitrádia Vysočina Jirkou Doležalem, míří do Velkého Meziříčí s ambicemi nabídnout divákům jiný pohled na věci, na které někdo věří a jiný je zpochybňuje.

I tentokrát se mohou návštěvníci těšit na večer plný osobních zážitků a prožitků duchovní lektorky a léčitelky, která bude odpovídat na zvídavé otázky Jirky Doležala. Právě tato dvojice se před lety potkala u rádiového mikrofonu a na základě oblíbenosti jejich pořadu začali vyjíždět přímo mezi fanoušky. Jejich talk show je vyvážená i díky tomu, že Taisha Tauma zastává roli odbornice na věci duchovní a tajemné a Jirka je v roli člověka, který si potřebuje na vše sáhnout a vidět na vlastní oči, než tomu uvěří.

Šesté Setkání s šamankou se uskuteční tradičně v Happy sport clubu, Zdenky Vorlové 21, Velké Meziříčí a téma bude dosti dramatické. Když nám duchové nedají spát.

Nenechte si ujít další vydání úspěšné talk show, která je pravidelně vyprodaná.

Předprodej vstupenek:
Happy sport club, Zdenky Vorlové 21, Velké Meziříčí
Buffalo, Radnická 6, Velké Meziříčí
Studio Taisha, U Viaduktu 9, Jihlava Cena vstupenky je 80 Kč.

Více na:
www.sportclubvm.cz
www.samanizmus.cz
www.JirkaDolezal.cz

ZaostřenoVM.com - mediální partner akce

Autor: Marcela Májová, PR Manager Setkání s šamankou
Ilustrační foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla