V sobotu proběhl cyklistický závod MTB RACE

24.4.2016, 12:56 // Rubrika: Sport
V sobotu proběhl cyklistický závod MTB RACE - ZaostřenoVM.com
Foto: Matěj Měrtl

V sobotu 23. dubna 2016 se konal 2. závod se série vytrvalostních závodů Envirocup.

Z Areálu zdraví odstartovalo 59 sportovců, z toho 7 cyklistek, 51 cyklistů a jeden koloběžec. V časovém limitu 2,5 hodiny dojeli úspěšně všichni závodníci, kteří poměřili síly celkem v 8 kategoriích rozdělených dle věku. Nejrychlejší, Zdeněk Studený z kategorie 40 až 49 let, byl v cíli v čase 1:19:39, za ním Milan Havelka a na 3. místě Karel Zahradník. V nejobsazenější kategorii 18 až 39 let zvítězil Jan Pruša s časem 1:20:52, hned za ním Petr Buk a Petr Uhmann.

Po hromadném startu dospělích odstartoval dětský závod – pro nejmenší dráha zručnosti pod dohledem profesionálů ze Skisport Drápela, poté se na dráhu 3 km vydali děti od 10 do 17 let. Nejrychlejší v kategorii chlapců byl Adam Fila a z holek Lenka Kotrbová.

Nejrychlejší v každé kategorii byli odměněni diplomem, sladkou medailí a hodnotnými cenami. Po závodě ještě proběhlo slosování o vozík za kolo od firmy AMICUS – Kotvička VM.

Všech zúčastněným děkujeme a vítězům gratulujeme!

Zaostřeno VM vysílalo živě start tohoto závodu. Záznam živého přenosu si můžete spustit zde.

ZaostřenoVM.com - mediální partner akce

Autor: Sportovní centrum Velké Meziříčí
Foto: Matěj Měrtl

Více fotografií naleznete zde.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla