Starší žáci vyhráli druhý jarní turnaj Ligy Vysočiny

18.4.2016, 18:21 // Rubrika: Sport
Starší žáci vyhráli druhý jarní turnaj Ligy Vysočiny - ZaostřenoVM.com

Na druhý jarní turnaj Ligy Vysočiny cestovali starší žáci do Třeboně. V prvním utkáni jsme narazili na nejtěžšího soupeře Nové Veselí „A“. Po vyrovnaném úvodu se nám podařilo zvládnout oslabení a do poločasu si vypracovat náskok 9:4. V druhé půli jsme pokračovali v dobrém kolektivním výkonu, jak v obraně, tak v útoku, a zápas dotáhli ho do vítězného konce 20:12. Ve druhém utkaní jsme si poradili s Dolní Cerekví 20:9. Dařila se nám aktivní obrana a i věkové mladší kluci předvedli dobré výkony. Bezprostředně po tomto zápase jsme nastoupili k poslednímu utkáni proti Třeboni. Domácí měli v útoku velmi dobrý pohyb a po většinu utkaní jsme dotahovali, nejtěsnější náskok. V posledních pěti minutách jsme zlepšili obranu a strhli vítězství na naši stranu v poměru 20:19. Družstvo Nového Veselí „B“ se z turnaje omluvilo a tak jsme mohli slavit turnajové vítězství. Upevnili jsme si tak druhou příčku v tabulce Ligy Vysočiny za Novým Veselím „A“ a vytvořili si mírný odstup od Havlíčkova Brodu.

Kluci podali kolektivní výkon, dařila se souhra dvojic a střelba. V prvních dvou utkáních také velmi dobře fungovala obrana s brankářem, což byl základ úspěchu.

Doufejme, že si dobrou souhru a sebevědomí přeneseme do 5. kola Žákovské ligy, které sehrajeme v domácím prostředí v neděli 24. dubna 2016.

Sestava a branky: Roman Juhoš – Vojtěch Svoboda (25), Štěpán Fiala (12), Jan Hnízdil (6), Petr Kavka (5), Dominik Šroler (4), Lukáš Dobejval (4), Alex Cerkal (4), Alex Kuřátko, Jakub Mach, Radek Navrátil, trenéři Ladislav Šidlo a Petr Kavka.

Pozvánka do haly „Za Světlou“

Sobota 23. dubna 2016

15:00   2. liga starší dorost VM – HK Ivančice
17:00   2. liga muži VM – HK Ivančice

Neděle 24. dubna 2016

Žákovská liga starších žáků – 5. turnaj

9:00   VM – STM Olomouc
10:55   VM – HK FCC Město Lovosice
13:35   VM – Dukla Praha I.
16:20    VM – KH Kopřivnice

Autor: Ladislav Šidlo
Ilustrační foto
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla